takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

دانلود بازی کامپیوتر Hackmud

hackmud یکی از بازی های سبک استراتژیک و نقش آفرینی است که توسط کمپانی Drizzly Bear طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . hackmud یکی از بازی های سایبرپانک همراه با مضمون مبتنی بر متن و شبیه سازی هک رایانه های شخصی سازگار با اینتل است . مطلقا در جهانی عمیق و پیچیده و پر از معماهای چالش برانگیز که هرکدام سعی دارند به نحوی شما را فریب دهند ، به دام افتاده اید .

سایر توضیحات : آگاه باشید که حتی در فضای مجازی و سایبری به نزدیکترین دوست خود نیز نباید اعتماد کنید . ارزش های خود را در جامعه سایبری با استفاده از مرور آزمایش های گذشته و پیروی از قوانین وضع شده ، به اثبات رسانید . یک فیلم حدودا 90 ثانیه ای در بازی وجود دارد که در زمانی که شما مشغول انجام یکسری از ماموریت های اصلی هستد ، پخش می شود . بازی ممکن است در نگاه اول ساده و چندان جذاب به نظر نذسد اما زمانی که وارد بازی می شودی و با اساس هک آشنا می شوید ، مطمئن باشید که از حضور در فضای سایبری نهارت لدت را خواهید برد .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Hackmud

 

مشخصات بازی hackmud :

نام بازی : hackmud

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2016

شرکت سازنده : Drizzly Bear

منتشر کننده : Drizzly Bear

سبک بازی : استراتژیک و نقش آفرینی

نوع فایل : RAR

لینک مرتبط : STEAM

– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

 

Hackmud

لینک دانلود