takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

mahoot-ads

 

برپوش های ماهوت راهکاری متفاوت برای زیبایی و محافظت همزمان: برپوش نوعی برچسب فرآوری شده است که به پشت گوشی و تبلت هوشمند میچسبد. برپوش های ماهوت در 5 دسته بندی متفاوت قرار میگیرند: چرم طبیعی – پارچه – بافت دار - طرح – متفاوت

لطفا سری به وبسایت ماهوت بزنید و یک خرید لذت  بخش را تجربه کنید

OPEN-MAHOOTLEATHER-1-350x123

دانلود نرم افزار شبیه سازی و بهینه سازی سیستم مدیریت حرارتی Magna Ecs Kuli

نرم افزار شبیه سازی و بهینه سازی سیستم مدیریت حرارتی Magna Ecs Kuli ، بسته نرم افزار های Kuli دارای یک سنت طولانی در شبیه سازی و بهینه سازی سیستم مدیریت حرارتی برای کاربردهای خودرو را دارا می باشند که نرم افزار Magna Ecs Kuli محصول جدیدی از این بسته می باشد ، نرم افزار Magna Ecs Kuli تحت نظارت کمپانی اتریشی ، مهندسی اشتایر (ECS) برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است که توانسته است پس از زمان عرضه محبوبیت زیادی بین مهندسین خودرو و کسانی که در زمینه ی مدیریت سیستم حرارتی خودرو فعالیت می کنند ، پیدا کرده است .  مرکز مهندسی اشتایر (ECS) یک شرکت متعلق به گروه مگنا اشتایر می باشد . تمرکز اصلی نرم افزار مهندسی Magna Ecs Kuli در سیستم انتقال قدرت ، گرمایش و تهویه مطبوع ، و همچنین موتور خنک کننده برای اطمینان از عملیات ایمنی می باشد .در آینده ای نه چندان دور از نرم افزار Magna Ecs Kuli به منظور تسهیل در نظر گرفتن جامع از جریان انرژی استفاده می شود . به این معنی که قدرت مکانیکی ، برق و قدرت حرارتی در همان زمان به صورت موازی شبیه سازی و  بهینه سازی شود . برای کارهای شبیه سازی به طور موثر نرم افزار Magna Ecs Kuli در راه اندازی اجزای سیستم و استراتژی های کنترل با هدف بهینه سازی عملکرد ، راحتی و قابلیت اطمینان عامل در خودرو خواهد شد . این نرم افزار بیشتر در صنایع خودرو سازی و تست آنالیز سیستم های حرارتی آن ها قابل استفاده می باشد .

 

درباره کمپانی مهندسی اشتایر :

مرکز مهندسی اشتایر GMBH & CO KG پیشرو در طراحی مهندسی خودرو و ساخت قطعات خودرو می باشد . این کمپانی طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی در مرحله تعریف محصول و توسعه محصول از جمله مفهوم ، طراحی و شبیه سازی ، نمونه سازی ، آزمایش و در حال توسعه فرایند تولید را ارائه می دهد ، خدمات تست های آن عبارتند از آزمایش پیشرانه ، آزمایش ، مهندسی اندازه گیری ، قدرت  ، خستگی آزمایشگاه ، آکوستیک و تشخیص لرزش و تست خودرو .

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
1 DVD
8000 تومان
نسخه Magna Ecs Kuli v11.0
خرید
لینک دانلود