takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

دانلود بازی کامپیوتر Talewind

Talewind یکی از بازی های سبک WindLimit است که توسط کمپانی WindLimit طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . شما در روستایی که در پایین ترین نقطه کوهستان قرار دارد روزگار می گذرانید . این کوهستان نسبت به کوهستان هایی که تا به امروز دیده اید ، کمی متفاوت است . در این منطقه هرگز وزش باد متوقف نمی شود . برای این روستا ، باد به منزله برکت و رحمت است زیرا یک منبع بی پایان انرژی برای زندگی روزمره به شمار می آید . اما پس از گذشت مدتی شرایط به کلی تغییر می کند و وزش باد هر روز ضعیفتر از روز قبل می شود تا اینکه بطور کامل محو می گردد . زمان آن فرا رسیده است تا خود را برای یک ماجراجویی جذاب آماده کرده و با بالا رفتن از کوه متوجه شوید چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است .

سایر توضیحات : Talewind یکی از بازی های پلتفرم 2 بعدی است که عنصر باد هسته اصلی مکانیک آن را شکل داده است . بازی این امکان را به شما می دهد تا با استفاده از توانایی های پرش ، سر خوردن و حرکت از میان تونل های باد موانع را پشت سرگذاشته و به مراحل بعدی راه یابید . داستان بازی در پنج دنیای مختلف و پرزرق و برق روایت می شود که تمامی محیط های آن توسط دست طراحی شده اند . با این حال ، هرگز اجازه ندهید که ضعف هایتان نمایان شود ، شما برای آنکه بتوانید به این ماجرا پایان دهید باید به یکسری از مهارت های مکانیکی دست پیدا نمایید .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Talewind

 

مشخصات بازی Talewind :

نام بازی : Talewind

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2016

شرکت سازنده : WindLimit

منتشر کننده : WindLimit

سبک بازی : ماجرایی

نوع فایل : RAR

لینک مرتبط : STEAM

– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

 

Talewind

لینک دانلود