تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

آموزش تصویری نصب Kit Kat 4.4 برای موبایل و تبلت اندروید

اگر جز آن دسته از افرادی هستید که هنوز دیوایس خود را به آخرین ورژن اندروید Kit Kat 4.4 آپدیت نکرده و قصد انجام این کار دارید ولی روش نصب اندروید را نمی دانید جای نگرانی نیست زیرا ما در این پست قصد دارید آموزش تصویری نصب اندروید کیت کت را به شما آموزش دهیم . این نسخه از اندروید آخرین ورژن منتشر شده از سوی گوگل می باشد که دارای ویژگی های منحصر به فرد و جدید می باشد که می توان به مولتی تستینگ روانتر , طبقه بندی Contacts بر اساس افرادی که بیشترین تماس را با شما دارند , Caller ID پیشرفته تر و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد .

اندروید Kit Kat 4.4 در بسیاری از دیوایس ها به صورت پیش فرض نصب می باشد برای آنکه متوجه شوید که دیوایس شما دارای نسخه اندروید 4.4 کیت کت می باشد یا خیر باید به قسمت نوتیفیکیشن گوشی خود رفته اگر تمام آیکون ها به رنگ سفید باشد سیستم عامل شما مجهز به اندروید 4.4 بوده ولی اگر آیکون ها به صورت آبی رنگ باشد نسخه های قدیمی اندروید بر روی دیوایس شما نصب می باشد . برای اطمینان بیشتر می توانید به قسمت App Setting رفته و در قسمت About کمی به سمت پایین صفحه تاچ نمایید ورژن اندروید دیوایس شما را نشان می دهد.

آموزش تصویری نصب Kit Kat 4.4 برای موبایل و تبلت اندروید

در مرحله بعد باید از سازگار بودن Kit Kat 4.4 بر روی گوشی و یا تبلت خود اطمینان حاصل کنید . برای این کار به Setting گوشی خود رفته و در قسمت About Phone بر روی System Update تاچ نمایید بعد از چند دقیقه Search کردن پیغامی به صورت اتوماتیک به شما داده می شود که دوحالت دارد اگر دیوایس شما هنوز به کیت کت 4.4 آپدیت نشده باشد و پیغامی مبنی بر آپدیت بودن سیستم عامل دریافت نمایید یعنی گوشی و یا تبلت شما از Kit Kat 4.4 پشتیبانی نمی کند ولی اگر پیامی مبنی بر وجود ورژن جدیدی از اندروید دریافت کردید یعنی دیوایس شما از کیت کت پشتیبانی می کند و می توانید به راحتی آن را نصب نمایید . در بعضی از مواقع ممکن است موبایل و یا تبلت شما از اندروید 4.4 پشتیبانی نماید ولی هنوز آپدیت آن نیامده باشد در اینگونه از مواقع کافی است منتظر بمانید خود گوشی به صورت اتوماتیک شما در جریان انتشار نسخه جدید قرار می دهد .

آموزش تصویری نصب Kit Kat 4.4 برای موبایل و تبلت اندروید Kit.Kat.4.4.Guide-3.www.Download.ir Kit.Kat.4.4.Guide-4.www.Download.ir

در پایان نصب اندروید Kit Kat 4.4 کافی است در About Phone رفته ورژن گوشی خود را چک نمایید و از ویژگی های جدید اندروید از قبیل مد Immersion که از اپلیکیشن به جای دکمه های اختصاصی Home استفاده می کند و بسیاری ویژگی های دیگر بهره مند شوید . امیدواریم توانسته باشیم در این پست آموزش کاملی برای شما کاربران محترم قرار داده باشیم .

آموزش تصویری نصب Kit Kat 4.4 برای موبایل و تبلت اندروید

لینک دانلود