تبلیغات
کمپین شانس فیلیمو

شانس

شانس دوبار در خونه‌ت رو زده!

شش هفته، شش سفر به جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ و اشتراک رایگان فیلیمو

شانس

تبلیغات
بازی زولا

Zula-banner-ads

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

Zola-signup_ads

آموزش دانلود کردن انواع فایل ها از مرورگر Safari برای تمامی دیوایس ها

آموزش دانلود کردن انواع فایل ها از مرورگر Safari برای تمامی دیوایس ها بصورت مستقیم در اختیار همه شما کاربران محترم سایت قرار گرفت. شاید شما هم جزء آن دسته از افرادی باشید که اپلیکیشن خاص و یا فایل های صوتی و تصویری مورد نظر خود را در مرورگر safari مشاهده کردید و نتوانسته اید آن را دانلود کنید. امروز ما آموزش ساده و کاملی برای دانلود کردن تمامی فایل ها از مرورگر Safari را در اختیارتان قرار داده ایم که شما می توانید با انجام دادن تمامی نکات زیر به راحتی برنامه های مورد نظر خود را دانلود نمایید و این محدودیت را از بین ببرید. این آموزش برای تمامی دیوایس ها از جمله دیوایس های 64 بیتی قابل اجراء می باشد، امیدواریم که از این آموزش لذت ببرید.

 

آموزش دانلود کردن انواع فایل ها از مرورگر Safari برای تمامی دیوایس ها

این روش بسیار ساده است و شما می توانید در ظرف مدت بسیار کوتاهی از دیوایستان به راحتی تمامی فایل های مورد نظرتان را دانلود کنید. در این مرحله شما باید توییک + Safari Downloader را که به تازگی کرک شده است را از سورس http://Repo.Hackyouriphone.org نصب کنید. سپس شما می توانید از دیوایستان تمامی فایل ها و برنامه های مورد نظر خود اعم از فایل های تصویری، صوتی، بازی و اپلیکیشن های مختلف را از مرورگر Safari دانلود نمایید.

 

تصاویری از محیط دانلود کردن فایل ها از طریق مرورگر Safari

Safari-www.download.ir

آموزش دانلود کردن انواع فایل ها از مرورگر Safari برای تمامی دیوایس ها از سایت دانلود فارسی

سایت منبع : Download.ir

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود