دانلود بازی اندروید Helicopter Sim Pro v1.1 به همراه دیتا

Helicopter Sim Pro بازی اندروید در سبک شبیه ساز یا Simulation توسط شرکت RORTOS برای سیستم عامل Android طراحی شده و در گوگل پلی منتشر شده است ، شما در نقش خلبان برتر در گروه برگزیده شده اید و برای ثابت کردن خودتان باید در اولین ماموریتتان موفق شوید ، شما باید سوار بر هلیکوپتر شوید و به منطقه ای که هدفتان است بروید همچنین میتوانید از سلاح های مختلفی مانند موشک استفاده کنید ، هدف را نابود کنید تا امتیازی به امتیازاتتان اضافه شود ، این بازی بیشتر از ۳۰ مرحله در کنار ۹۰ چالش متفاوت دارد ، در آپدیت جدید بازی به جز هلیکوپتر موارد دیگه ای نیز اضافه شده است ، در قبال کار دشواری که انجام میدهید پول خوبی نیز دریافت میکنید همچنین می توانید این ماموریت ها را انجام ندهید و  آزادانه در محیط های جنگلی و بیابانی بگردید . این شرکت تجربه خوبی در سبک بازی های هواپیمایی دارد و فیزیک و قوانین فیزیکی به بهترین شکل در طراحی استفاده شده اند. بدین صورت که وقتی با کوچک ترین مانع برخورد کنید زاویه حرکتتان تغییر میکند و امکان سقوط یا انفجار وجود دارد ، لازمه بازی دقت در کار و سرعت عمل است . اگر تنها چند دقیقه این عنوان را تجربه کنید ، در این بازی مهیج امکان استفاده از اسلحه های مجهز شده به هلیکوپتر با زدن چند کمه وجود دارد و باید مهارت انتقام گیری خود را ارتقا دهید .

بازی اندروید Helicopter Sim Pro

از ویژگی های بازی شبیه ساز Helicopter Sim Pro :-۵ سناریوی مختلف دارد-بیش از ۳۰ ماموریت پر چالش دارد-بیش از ۹۰ چالش مختلف دارد-انجام خلبانی آزاد با تنظیم شرایط هوایی-کنترل هواپیما با پدال، موشیک، مسلسل-طراحی منحصر به فرد با صداگذاری حرفه ای-لینک مرتبط : Google Play

Helicopter Sim Pro v1.1 + obb

Tactics, flying skills and the right amount of ruthlessness in the attacks are critical to complete the long and engaging campaign against the mysterious secret organization. You are in command of the helicopter and in real time you will have to govern with care the powerful machine gun available on board, take the right countermeasures against enemy attacks and launch the devastating missiles on targets. You choose the best strategy to win!

لینک دانلود