تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Jurassic GO v1.0.2

Jurassic GO بازی اندروید در سبک ماجراجویی است و توسط کمپانی BebopBee ساخته شده است . داستان بازی در مورد دایناسور هاست و می توانید در طی بازی با انواع دایناسور ها آشنا شوید و خود را برای ماجراجویی آماده کنید ، به گروه محققان بپیوندید و به همراه کاپیتان گروه از نادرترین ، بامزه‌ ترین و وحشی‌ ترین دایناسورها در تمام دوران‌ها عکس بگیرید و آنها را بشناسید و بزرگترین موزه با عنوان دایناسورها را بسازید! این بازی دارای انیمیشن‌های فوق العاده و و موسیقی زمینه جذاب است که کودکان و هم بزرگسالان از آن لذت میبرند .

محیط بازی اندروید Jurassic GO

 ویژگی‌ های بازی اندروید Jurassic GO :_عکاسی از دایناسورها_سرزمین‌های بزرگ شامل مرداب‌های مه‌آلود، حفره‌های عظیم و رودخانه_آشنایی با عجایب ماقبل تاریخ_امکان ارتقا دوربین خود_امکان تعامل با دایناسورها_امکان آزادی دایناسورهای افسانه‌ای با هدیه دادن_بازی در کنار دوستان– لینک مرتبط : Google Play

Jurassic GO v1.0.2

Discover extraordinary and quirky dinosaurs in this amazing Jurassic Adventure. Snap their photos and build the greatest Dino Museum on Earth! With incredible animation and a relaxing soundtrack, kids and adults alike are sure to love the heartwarming cast of dinosaurs such as the mighty T-Rex and mischievous Raptor waiting to be discovered in Jurassic GO: Dinosaur Snap Adventures!

لینک دانلود