تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Last Day on Earth: Survival v1.11.11 OBB/mod

Last Day on Earth: Survival بازی محبوب به سبک بازیهای اکشن از استودیوی Kefir برای اندروید است و به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است ، این بازی در مدت زمان اندک بیش از پانصد هزار بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی دریافت شده و از محبوب ترین ها به شمار می آید ، در فضای جهان آخرالزمان که پر از خطرها و تهدید هاست جستجو کنید ؛ گروهی از بازماندگان را کنترل کنید و محل زندگی خود را گسترش دهید و آن ها را مستحکم کنید ، و برای زنده ماندن به صورت گروهی تلاش کنید پایگاه خود را بسازید و با آزادی مطلق زندگی کنید ، در مورد تکنولوژی های جدید تحقیق کنید ، اسلحه های خود را ارتقا دهید و در جنگ های مختلف شرکت کنید و بر روی منابع کنترل داشته باشید! به هر طریقی باید تلاش کنید که زنده بمانید! پایگاه خود را در حالت آزادی مطلق و با استفاده از آیتم های مختلف بسازید، یک پوشش محافظ برای سفر به قسمت های مختلف این جهان برای خود ایجاد کنید ، منابع مختلف را برای خود جمع کنید و یا به محل زندگی و زیستگاه دیگر بازیکنان حمله کنید ،این بازی به سبک اکشن است .

تصویر Last Day on Earth: Survival

ویژگی های بازی اندروید Last Day on Earth: Survival :– طراحی بی نظیر و پر جزئیات و دقت بسیار– گرافیک قدرتمند– گیم پلی مهیج و اکشن با روند جذاب از نمای سوم شخص– وجود دشمنان مختلف و خطرناک از جمله دشمنان مسلح و زامبی های ترسناک– امکان استفاده از ده ها آیتم گوناگون برای ساخت پناهگاه، سلاح و …– وجود مکان های مخفی و قابل گشت و گذار– دارای خط داستانی گیرا با امکان تغییر روند بازی با توجه به انتخاب های شما– امکان ملحق شدن به کلن های مختلف برای رویارویی با زامبی ها– امکان چت و برقراری ارتباط با دیگر بازیکنان در سرتاسر دنیا– لینک مرتبط : Google Play

Last Day on Earth: Survival v1.11.11 OBB

The survival shooter Last Day on Earth is set in a post apocalyptic world: in 2027 the world saw an outbreak of an unknown infection that destroyed almost all the human race. And it didn’t stop there. All those dead started turning into zombies and those few survivors that have resistance in their blood are trying to survive on the ruins of the once great world.
And now the survival of your character is only in your power! Keep an eye on your character’s life stats such as hunger and thirst, collect valuable resources for crafting, create weapons and transport of different types or use what you have at hand: a bat or a road sign. Everything will come in handy for killing dozens... hundreds…thousands of zombies!

لینک دانلود