تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید LEGO Marvel Super Heroes v1.06

بازی به سبک اکشن از استودیوی بازیسازی معروف Warner Bros. International Enterprises می باشد که ابتدا برای PC عرضه شد و سپس نسخه اندروید در گوگل پلی منتشر شد . داستان بازی بدین شرح است که Silver Surfer عازم Galactus می شود و در حین راه با تخته موج سواری خود با تعدادی بلوک های کهکشانی که حامل انرژی و قدرت بسیاری هستند برخورد کرده و به زمین سقوط می کند . این بلوک ها دارای قدرت بالایی هستند که اگر کسی به آنها دسترسی داشته باشد میتواند جهان را نابود کند . Doctor Doom گروهی از مجرمان حرفه ای را برای به دست آوردن بلوک ها میفرستد ، اما S.H.I.E.L.D رئیس Nick Fury تمام قهرمانان را برای نجات زمین و مقابله با مجرمان میفرستد . شما میتوانید با انتخاب هرکدام از قهرمانان که بالغ بر 150 شخصیت با نیروها و توانایی های مختلف و منحصر به فرد است تجربه جدید از بازی را لمس کنید .

LEGO Marvel Super Heroes

ویژگی های بازی اکشن LEGO Marvel Super Heroes:– ۹۱ شخصیت معروف مرد آهنی، مرد عنکبوتی و …– ۵ ماموریت هیجان انگیز و چالش برانگیز مختلف– مبارزه با انواع دشمنان مختلف با توانایی های منحصر به فرد– دو حالت کنترل Console و Touch Screen برای انتخاب– گرافیک اچ دی به همراه صداگذاری مهیج– لینک مرتبط : Google Play

LEGO Marvel Super Heroes v1.06 + Data

LEGO® Marvel™ Super Heroes: Universe in Peril features an original story crossing the entire Marvel Universe. Take control of Iron Man, Spider-Man, the Hulk, Captain America, Wolverine and many more Marvel characters as they unite to stop Loki and a host of other Marvel villains from assembling a super-weapon capable of destroying the world!

لینک دانلود