تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید LEGO Marvel Super Heroes v1.06

بازی به سبک اکشن از استودیوی بازیسازی معروف Warner Bros. International Enterprises می باشد که ابتدا برای PC عرضه شد و سپس نسخه اندروید در گوگل پلی منتشر شد . داستان بازی بدین شرح است که Silver Surfer عازم Galactus می شود و در حین راه با تخته موج سواری خود با تعدادی بلوک های کهکشانی که حامل انرژی و قدرت بسیاری هستند برخورد کرده و به زمین سقوط می کند . این بلوک ها دارای قدرت بالایی هستند که اگر کسی به آنها دسترسی داشته باشد میتواند جهان را نابود کند . Doctor Doom گروهی از مجرمان حرفه ای را برای به دست آوردن بلوک ها میفرستد ، اما S.H.I.E.L.D رئیس Nick Fury تمام قهرمانان را برای نجات زمین و مقابله با مجرمان میفرستد . شما میتوانید با انتخاب هرکدام از قهرمانان که بالغ بر 150 شخصیت با نیروها و توانایی های مختلف و منحصر به فرد است تجربه جدید از بازی را لمس کنید .

LEGO Marvel Super Heroes

ویژگی های بازی اکشن LEGO Marvel Super Heroes:– ۹۱ شخصیت معروف مرد آهنی، مرد عنکبوتی و …– ۵ ماموریت هیجان انگیز و چالش برانگیز مختلف– مبارزه با انواع دشمنان مختلف با توانایی های منحصر به فرد– دو حالت کنترل Console و Touch Screen برای انتخاب– گرافیک اچ دی به همراه صداگذاری مهیج– لینک مرتبط : Google Play

LEGO Marvel Super Heroes v1.06 + Data

LEGO® Marvel™ Super Heroes: Universe in Peril features an original story crossing the entire Marvel Universe. Take control of Iron Man, Spider-Man, the Hulk, Captain America, Wolverine and many more Marvel characters as they unite to stop Loki and a host of other Marvel villains from assembling a super-weapon capable of destroying the world!

لینک دانلود