تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Oddworld: Stranger’s Wrath v1.0.13 + OBB

Oddworld: Stranger’s Wrath یک بازی جدید و فوق العاده است و دارای  گرافیک اچ دی به همراه بیش از 20 ساعت گیم پلی از استودیوی بازیسازی Oddworld Inhabitants میباشد و برای دستگاه های اندروید ساخته شده و در گوگل پلی عرضه شده است . داستان بازی بدین صورت است که در غرب وحشی و در منطقه ی Western Mudos موجودات خبیث و وحشی زمین ها و شهرک هایی را که مالکیت آنها برای دیگران میباشد را محاصره کرده اند و شما باید با گروه قدرتمند خود به جنگ با این دشمنان بروید! این بازی برای XBOX عرضه شده بود و به دلیل استقبال بی نظیر برای اندروید طراحی شد ، بازی زندگی یک کابوی به نام غریبه را شرح میدهد که موجودات عجیب و وحشی به نام استیف را شکار می‎کند اما در ادامه متوجه می شود که خود یک استیف هست و ماجرا جالب تر می‌شود!

Oddworld: Stranger's Wrath

ویژگی هایبازی اندروید Oddworld: Stranger’s Wrath:– بازی به دو شکل اول شخص و سوم شخص _امکان سوئیچ آسان– جستجو در مکان های مختلف برای پیدا کردن مهمات و تجهیزات– مبارزه و جنگ با ده ها موجودات وحشتناک و مختلف– کاوش در جنگل ها، شهرهای مختلف و مناطق مختلف واقعی– دارای گرافیک اچ دی با تصاویر بسیار با کیفیت– پشتیبانی کامل از Leader boards و Achievements و Cloud Save– پشتیبانی از زبان های آلمانی، روسی، فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی، پرتغالی، پایان، سوئدی و لهستانی– لینک مرتبط : Google Play

Oddworld: Stranger's Wrath v1.0.13 + OBB

** PLEASE NOTE: Rockchip, Broadcom and Amlogic devices NOT SUPPORTED! Requires at least a 1.2 GHz dual core CPU, 1 GB RAM with Adreno 220, Nvidia Tegra 3, ARM Mali 400-MP, PowerVR SGX 543MP, Intel HD Graphics or Vivante GC1000 GPU. Runs at variable resolution based on device capabilities. Performance settings available in app.

لینک دانلود