تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Rally Fury – Extreme Racing v1.44 + mod

Rally Fury در سبک ماشین سواری و رالی می باشد که توسط Refuel Games Pty Ltd برای اندروید طراحی و ساخته شده است و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است و تا به امروز بیش از 500 هزار بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دانلود شده است . مانند بازیهای ماشین سواری ؛ در بازی Rally Fury Extreme Racing نیز طیف گسترده ای از ماشین های متنوع در اختیار شما قرار میگیرد که می توانید از میان آن ها یکی را انتخاب کنید و وارد مسابقات بشوید ، در مسابقات رالی با رسیدن به پیچ ها دریفت بزنید و یا در مسیرهای مستقیم با زدن دکمه نیتروژن با قدرتی چند برابر سرعت بگیرید. امکان سفارشی سازی ماشین نیز در Rally Fury Extreme Racing ارائه شده است و می توانید رنگ و دیگر قسمت های ماشین را شخصی سازی نمایید ، با پیروزی در مسابقات ماشین ها را باز کنید و با ارتقای آنها قدرتشان را بیشتر کنید و در مسابقات پیروز شوید! ماشین ها را با ۴ حالت کنترل هدایت کنید . اگر از علاقه مندان به بازیهای ماشین سواری و رالی باشید بدون شک طرفدار این بازی خواهید شد .

محیط بازی Rally Fury - Extreme Racing

ویژگی های بازی اندروید Rally Fury – Extreme Racing :-حرکات دریفت– افزایش سرعت نیترو– فیزیک واقعی : فیزیک مسابقه واقعی بر روی آسفالت و خاک-سفارشی سازی ماشین خود با رنگ های مختلف-شخصی سازی صفحات-امکان انتخاب انواع اتومبیل های چند منظوره هر کدام با مشخصات مختلف-ارتقا ماشین های خود از نظر سرعت و عملکرد-کنترل ماشین در شیب یا لمس فرمان با دستی یا اتوماتیک-انتخاب 4 دیگاه متفاوت– لینک مرتبط : Google Play

Rally Fury - Extreme Racing v1.44 + mod

Experience the thrill and challenge of high speed rally racing! Push your driving skills to the limit as you race against the clock, compete against challenging AI opponents, and race in special challenge events.

لینک دانلود