تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Stickman Slasher v1.0 + mod

Stickman Slasher بازی جدید و فوق العاده با گرافیک اچ دی با کیفیت و صداگذاری مهیج و حرفه ای است که برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده و در گوگل پلی عرضه شد . در این بازی شما در نقش یک نینجای دوست داشتنی به نام Hanzo هستید که خانواده اش توسط دزدادن دریایی دزدیده شده اند و شما باید دشمنان را با انگشتان خود از بین ببرید تا به هدف خود که نابودی دشمنان و پیدا کردن خانواده تان هست، برسید! در این بازی از بین بردن دشمنان، حرکت ها، پریدن ها و … همگی با انگشتان شما انجام میشود و به آسانی میتوانید کنترل کنید ، اگر به بازی های اکشن علاقه دارید به هیچ وجه بازی DRAW SLASHER by Mass Creation را از دست ندهید.

محیط نرم افزار Stickman Slasher

ویژگی های بازی اندروید Stickman Slasher:– بازی در انواع محیط های مختلف– وجود تعداد عظیمی از دشمنان برای از بین بردن– انواع اسلش های مختلف برای باز کردن و استفاده– گرافیک اچ دی به همراه صداگذاری حرفه ای– لینک مرتبط : Google Play

Stickman Slasher v1.0 + mod

Demons Must Die - fast-action stickman slasher with amazing graphics and very addictive gameplay. Demons are trying to conquer the planet and you should stop them at any cost.

لینک دانلود