تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید The Elder Scrolls: Blades v1.5.1

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/10/10 نسخه v1.5.1 اضافه شد .
The Elder Scrolls: Blades یک بازی نقش آفرینی فوق العاده از Bethesda Softworks برای اندروید است و در گوگل پلی منتشر شده است ، بر خلاف نسخه پیشین بازی The Elder Scrolls که تحت عنوان Legends معرفی شده بود، در بازی The Elder Scrolls: Blades با اول شخص مواجه میشوید ؛ در نقش شخصیت اصلی بازی به صورت اول شخص هستید ، شما پس از تبعید ، به سرزمینتان برمیگیردید و آن را ویران شده می بینید و تصمیم میگیرید شهر را بازسازی کنید ؛ شخصیت های مختلف در دسترس شما قرار دارند ، میتوانید از میان آنها انتخاب کنید و سپس سلاح ها و تجهیزات مختلفی را برای آن ها در نظر بگیرید و دشمنان را نابود کنید و به هدف تان نزدیک شوید ، این بازی به سبک نقش محور است .   
نام: The Elder Scrolls: Blades
حجم فایل: 99 مگابایت
شرکت سازنده: Bethesda Softworks LLC
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.5.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی - جنگی
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 6.0 به بالا

The Elder Scrolls: Blades - v1.5.1

The Elder Scrolls: Blades will launch as early access. During early access, you must receive an invite to play the game. You may register now at PlayBlades.com.
From Bethesda Game Studios, the award-winning creators of Skyrim, comes The Elder Scrolls: Blades – a classic dungeon crawler reimagined.
The Blades, the Empire’s top agents, are forced into exile. On the run, you return to your hometown to find it destroyed.

لینک دانلود