تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Max Payne 3: The Complete Edition مکس پین 3

Max Payne 3

یا مکس پین 3 نسخه The Complete Edition نسخه کامل بازی Max Payne 3 که در سبک اکشن شوتر سوم می باشد ، است و شامل تمام محتویات اضافه و به روز رسان هایی که برای این بازی منتشر شده ، می شود . این عنوان در سال 2012 منتشر شده بود و دنباله ای بر بازی های Max Payne و Max Payne 2: The Fall of Max Payne می باشد که توسط استودیوی Remedy ساخته شده بودند . دوربین بازی به صورت سوم شخص می باشد و بازیکن ها در طول بخش داستانی کنترل شخصیت مکس پین را بر عهده می گیرند . داستان بازی Max Payne 3 نه سال بعد از وقایع بازی دوم جریان دارد ، زمانی که مکس به عنوان یک پیمانکار امنیتی خصوصی در برزیل استخدام شده است ، اما بعد از مدتی اتفاقاتی برای او می افتند که جریان اصلی بازی را آغاز می کنند . سم هوسر ، رئیس شرکت Rockstar درباره‌ ی زندگی جدید مکس پین در بازی می گوید که ما قرار است در آن مکس پینی را ببینیم که تا به حال ندیده بودیم ، مکس پینی که چند سال پیرتر شده و خسته تر از هر موقعی است . توسعه دهندگان این بازی تلاش زیادی برای طراحی محیط بازی به واقع گرایانه ترین شکل ممکن انجام داده اند و به همین منظور بر روی سائوپائولو تحقیقات زیادی انجام داده اند . بازی Max Payne 3 با موتور اختصاصی شرکت Rockstar یعنی RAGE توسعه یافته و شامل جزئیات و لحظات سینمایی فوق العاده می شود . سیستم گیم پلی بازی نیز فوق العاده است و همچنین سیستم تیر اندازی بازی در Red Dead Redemption 2 نیز مورد استفاده قرار گرفت . علاوه بر آن طراحی مراحل بازی بسیار عالی هستند .

بازی Max Payne 3: The Complete Edition

اگرچه عنوان بسیار با کیفیتی است و طرفداران زیادی دارد ، اما با این حال عده ای هستند که معتقدند این بازی به ریشه های اصلی سری خود وفادار نیست . 
نام: Max Payne 3: The Complete Edition
حجم فایل: 13.9 گیگابایت
شرکت سازنده: Rockstar Studios
تاریخ انتشار: 2012
نسخه: FitGirl
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - شوتر - سوم شخص
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
تهیه کننده: Steve Martin
نویسنده: Dan Houser, Michael Unsworth, Rupert Humphries
منتشر کننده: Rockstar Games
ستارگان: James McCaffrey
رمز فایل: wwww.download.ir

Max Payne 3: The Complete Edition - FitGirl

For Max Payne, the tragedies that took his loved ones years ago are wounds that refuse to heal. No longer a cop, close to washed up and addicted to pain killers, Max takes a job in São Paulo, Brazil, protecting the family of wealthy real estate mogul Rodrigo Branco, in an effort to finally escape his troubled past. But as events spiral out of his control, Max Payne finds himself alone on the streets of an unfamiliar city, desperately searching for the truth and fighting for a way out.

لینک دانلود