تبلیغات
تور

Thor-ads

تور باید در نبردی به سبک گلادیاتورها به جنگ دوست قدیمی خود یعنی هالک برود تا از وقوع پایان جهان جلوگیری کند

buttom

تبلیغات
بازی زولا

ZulaAds

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

ZulaCTA

برنامه Office² آفیس برای آیفون و آیپاد لمسی

بهترین ، جدیدترین و کاملترین برنامه برای آیفون و آیپاد لمسی که با آن قادر خواهید بود فایلهای Word، Excel و Powerpoint را ایجاد و ویرایش کنید . این برنامه فایلهایی با فرمت ( DOC، DOCX، XLS، XLSX، PPT، PPTX ، PDF، TXT ) و غیره را پشتیبانی می کند .

ویژگی های برنامه Word :

ایجاد ، ویرایش و ذخیره فایلهای Doc و Docx . قالب بندی کاراکتر از جمله پر رنپ گردن خط ، متن زیر خط دار ، متن کج ، اندازه و قلم متن . قالب بندی پاراگراف ، تو رفته گی متن ، خط فاصله ، حاشیه . ایجاد جدول ، پشتیبانی از تصاویر شناور و درون خطی ( قرار دادن رول دوربین و یا چسباندن از برنامه های دیگر ) ، زیر نویس ، پانویس ها و نظرات . مشاهده هدر و پاورقی . جستجوی متن درون اسناد و …..

ویژگی های برنامه Excel :

ایجاد ، ویرایش و ذخیره فایلهای XLS و XLSX . رسیدگی به برگه های متهدد با ردیف ها و ستون های نامحدود . جستجو و مرتب سازی . قالب بندی با حروف درشت ، کج ، مرزها ، متن و رنگ سلول ، هم ترازی و پیچیدن متن . درج ، کپی ، چسباندن و یا کاهش محدوده سلول ها ، ردیف ها و یا ستون ها و …

ویژگی های برنامه Powerpoint :

ایجاد ، ویرایش و ذخیره فایلهای PPT و PPTX . قراردادن تصاویرو تعداد بیشماری از اشکال رایج . فالب بندی متن و پاراگراف بصورت جامع . اندازه فونت ، رنگ و برجستگی متن ، هم ترازی ، فاصله خط . چرخش متن و اشکال . اسلاید سفارشی . حالت نمایش اسلاید با اشاره گر لیزری شبیه سازی . نمایش اسلاید بر روی مانیتور خارجی و ….

 

 

 

 

 

 

 

About this app

Added : 2013.03.22

License : Share

Compatible with : iPhone

Requirements : iOS 4.3 or later

The shared app has been tested on firmware : iOS 4.3 or later

از این پس روزانه بازی های و برنامه های جدید آیفون ، آیپاد و آیپد را همان روز انتشار از سایت دانلود فارسی دریافت نمایید .

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود