تبلیغات
تبلیغات

تهيه Backup از کلیه درایو ها و فایل ها با Paragon Drive Backup 9.0 Professionalحفاظت از اطلاعات و داده های موجود بر روی هارد دیسک همواره یکی از دغدغه های کاربران کامپیوتر بوده  است و زمانی این مسئله اهمیت پیدا خواهد کرد که اطلاعات موجود داده های مهمی باشند. به عنوان نمونه برای کاربران عادی تصاویر شخصی و برای کاربران حرفه ای نیز اطلاعاتی مانند پروژه های شخصی و … را می توان نام برد که کاربران به فراخور آشنایی و سلیبقه خود روش هایی مانند کپی گرفتن از اطلاعات، تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات و … عمل نموده و از اطلاعات مهم خود نگهداری می کنند.
Paragon Drive Backup یکی از قدرتمندترین ابزار تهیه نسخه های پشتیبان از کلیه درایو ها و فایل های شما می باشد که بنا به گفته سازندگان این نرم افزار سریع ترین عملیات پشتیبان گیری را در میان سایر نرم افزار های هم رده انجام داده و براحتی قادر است در هر زمان که سیستم شما دچار مشکلی شد به شرط گرفتن نسخه پشتیبان سریعاً سیستم را به حالت عادی برگرداند و سیستم را پیوسته در بالاترین سرعت و کارایی ممکن نگه دارد.
Disk Backup قابل اعتماد و بی نقص این نرم افزار کلیه فایل های شما را نگهداری و از آنها نسخه پشتیبان تهیه می کند و در هر زمان که مایل بودید قادرید آن فایل ها را بازآوری نمایید.
استفاده از این Backup سریع و هوشمند به شما امکان آزاد کردن فضای هارددیسک را می دهد و به راحتی و بدون کوچک ترین وقفه در کار ویندوز عملیات گرفتن Backup را انجام دهید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Paragon Drive Backup 9.0 Professional:
– قابلیت Backup گرفتن از سیستم بدون وقفه در اجرای ویندوز
– امکان Backup  فایل ها و فولدر های مورد نظر
– قابلیت استفاده از مزیت های دو نوع Backup متفاوت file/level ,sector/level
– امکان برگرداندن Windows Vista در انواع متفاوت مانند فیزیکی به فیزیکی ,محیط مجازی به فیزیکی…
– امکان بازیابی Linux و Dos با استفاده از Boot دو تایی
– قابلیت بازیابی با استفاده از Backup Bootable
– قابلیت بیرون کردن فایل و فولدر ها بر طبق ماسک های دستی تعیین شده
– پشتیبانی از دیسک هایBlu-Ray
– امکان منتقل کردن Image فایل های Backup به اینترنت با ابزارهای استاندارد ویندوز
– روال عادی Backup با استفاده از ابزارهای خاص
– توانایی انجام عملیات Partition بندی
– امکان Backup هر وسیله ارتباط جمعی مانند Usb, Firewire
– و …


لینک دانلود