تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Archer.io: Tale of Bow & Arrow v2.1

Archer.io: Tale of Bow & Arrow یک بازی چالشی و مرحله ای در سبک بازی های سرگرم کننده و تفننی است که هنراه با نسخه مود یا بدون محدودیت آن در سایت برای کاربران دستگاه های اندروید و تبلت های اندروید قرار گرفته است .در این بازی شما نقش کسی را بر عهده دارید که باید روستای شیطان زده و رو به تخریب را نجات بدهید و از آن محافظت کنید و قهرمان مردم آن روستا باشید . شما باید بجنگید و برای مردم روستا سلاح های جنگی ، سکه های طلا ، زره و کلاه خود پیدا کنید تا آنها برای جنگ مقابل شیاطین و اژدها مقاومت کنند و پیروز شوند تا روستای خود را نجات دهند . این بازی دارای رابط کاربری ساده ای است و شما به آسانی می توانید بازی را یاد بگیرید اما این بدین معنی نمی باشد که مراحل بازی ساده و آسان می باشد . مراحل بازی چالشی و هیجان انگیز خواهد بود که شما باید از آنها جان سالم بدر ببرید . شما باید با کمان و تیر هایی که در دست دارید مراحل را بگذرانید و همیشه سعی کنید به هدف مورد نظر تیر اندازی کنید که نیاز به مهارت و دقت زیاد در بازی می باشد .قابلیت های بازی  Archer.io: Tale of Bow & Arrow :-قابلیت بازی با دوستان و چالشی به صورت تصادفی . -قابلیت بازی به دو صورت آنلاین و آفلاین . -گرافیک جذاب و انیمیشنی بازی . -دارای یاددگیری ساده در بازی .

Archer.io: Tale of Bow & Arrow

Use your targeting skills for a good cause. Save villages from evil forces and dragons ravaging homes. Be the Hero that they need right now.


Get the support of the villagers, collect gold and find diamonds to upgrade bows, arrows, helmets, shields and armors. Get magical items to defend yourself against fiery enemies.


Easy to learn, fun to master, rewarding to play.


Invite your friends for a duel through Facebook or fight against random bowman opponents in this Multiplayer io game.


Wanna see how long you can stand? Battle an endless onslaught in Single Player and rise the ranks in the Leaderboards.


Grab your bow and arrow, start shooting now.

لینک دانلود