دانلود آخرین نسخه مرورگر اینترنت اکسپلورر 2014 Internet Explorer

مروگر اینترنت اکسپلورر یکی از برترین مرورگرهایی است که شرکت ماکروسافت به صورت پیشفرض در ویندوزهای خود ارائه داده است . هدف از ارائه این نرم افزار محیط امن برای گشت و گذار در اینترنت می باشد . شرکت ماکروسافت با ارائه نسخه مرورگر اینترنت اکسپلورر توانست توجه کاربران زیادی را در سراسر دنیا جلب کند . برخی از صفحات وب با مرورگرهایی مخصوص قابل به نمایش می باشد اما میتوان مرورگر اینترنت اکسپلورر را تنها مرورگری دانست که تمامی صفحات وب را قادر به بازگذاری می باشد ، معرفی کرد . تنظیمات اینترنت اکسپلورر به دسته های General , Security , Privacy , Content , Connections , Programs , Advanced تقسیم میشود .

– بخش General :

تنظیمات در نظر گرفته شده در قسمت جنرال به آدرس صفحه ورودی می پردازد که به محض ورود به مرورگر صفحه نخست چه سایتی را بازگذاری کند همچنین قادر به تنظیماتی هستید که آخرین صفحه که بازگذاری کردید را به نمایش بگذارد . تنظیمات مربوط به فونت ، زبان ، رنگ در این قسمت می باشد .

 

– بخش Security :

بخش امنیتی مرورگر در این قسمت می باشد و قادر به تنظیمات و نحوه دسترسی به آن مروگر در این قسمت در نظر گرفته شده است . تنظیمات در نظر گرفته شده در سه سطح High – Medium – Low تقسیم بندی شده است .

 

– بخش Privacy :

نرم افزار به علت امنیت کاربران در فضای مجازی تنظیماتی مخصوص حریم خصوصی در نظر گرفته و میتوانید ذخیره سازی وب سایت هایی که مشاهده میکنید را بدهد و همچنین میتوانید سایت هایی که میخواهید به نمایش در نیاید در لیست اضافه کنید .

 

– بخش Content :

بخش امنیت سایت های اینترنتی یکی از مباحثی است که کاربران به آن توجه ویژه ای دارند و میتوانید در این قسمت تنظیمات مربوط به امنیت در بارگذاری سایت های سلامت داشته باشید . همچنین میتوانید تنظیمات مربوط به هیستوری و مسدود کردن سایت های مخرب را انجام دهید .

 

– بخش Connections :

تنظیمات مربوط به ساخت کانکشن های جداگانه و همچنین مسدود کردن سایت ها را انجام داد .

 

– بخش Programs :

تنظیمات مربوط به اتصال نرم افزارهای مرتبط با مرورگر و همچنین میتوانید اینترنت اکسپلورر متناسب با سلیقه خود را بسازید .

 

– بخش Advanced :

تنظیمات پیشفرض در هنگام ریست کردن کامپیوتر در این قسمت امکان دارد و همچنین میتوانید ریست کلی به حالت اولیه را انجام دهید .

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

Internet Explorer 2014
Internet Explorer 2014

مشخصات مرورگر :

– نام فارسی : اینترنت اکسپلورر

– نام انگلیسی : Internet Explorer

– زبان : انگلیسی

– لایسنس : رایگان

ورژن ویندوز 7 : Internet Explorer 11.0

ورژن ویندوز ویستا : Internet Explorer 9.0

ورژن ویندوز ایکس پی : Internet Explorer 8.0

 

 

دانلود آخرین نسخه مرورگر اینترنت اکسپلورر 2014 Internet Explorer تست شده با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

لینک دانلود