تبلیغات
تبلیغات

دانلود آخرین نسخه نرم افزار Abelssoft Tagman v2019.5.1

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/11/17نسخه جدید Abelssoft Tagman v2019.5.1 اضافه شد.

نرم افزار Abelssoft Tagman ابزاری است قوی و کار آمد برای ویرایش تگ های فایل های صوتی که در سیستم عامل ویندوز خود دارید . در نرم افزار Abelssoft Tagman کاربران قادر خواهند بود تمامی‌ فایلهای صوتی خود را دسته بندی کرده و بصورت تکی و یا گروهی اقدام به ویرایش تگ‌ ها و تبلیغات آن ها  کنید .  در نرم افزار Abelssoft Tagman می توانید به آسانی در اینترنت اقدام به جستجوی اطلاعات مربوط به فایلهای موزیک کنید و به نوعی بتوانید هرگونه اطلاعات که مربوط به آنها را بدست آورید . شاید برای بسیاری از کاربران پیش آمده باشده که موزیک های زیادی را بخواهند ویرایش کند و تگ هایی را که از قبل داشته است را پاک کنند که با کمک این نرم افزار ، این عملیات خیلی سریع انجام می شود . در این نرم افزار با استفاده از منو سمت چپ و با کلیک کردن بر روی گزینه ی Analysis می توایند درایوی را که در آن فایل های صوتی شما وجود دارد را انتخاب کنید تا نرم افزار آن ها را برای ویراش آماده کند . نرم افزار Abelssoft Tagman از دیتابیس قدرتمند برخوردار است و به شما اجازه می‌دهد تا فایلهای موسیقی را در اینترنت مقایسه کنید و یا متا تگ‌ های آنها را بصورت گروهی ویرایش کنید .

 ویزگی های نرم افزار Abelssoft Tagman :– امکان ویرایش تگ های فایل های صوتی– جستجو تمامی فایل های شما از هارد– دارای دیتابیس قدرتمند– دارای محیط کاربری آسان– پشتیبانی از دو زبان انگلیسی و آلمانی

Abelssoft Tagman v2019.5.1

Organize your music library with just a button press. Tagman just needs one click to add titles, artists, albums and more to the id3 tag of your mp3 files. These are read by all common media players to display information about the song you're listening to.

لینک دانلود