دانلود سابستنس پینتر Allegorithmic Substance Painter v7.1.1.954

به روز رسانی :

1400/01/10 نسخه Allegorithmic Substance Painter v7.1.1.954 اضافه شد .

Allegorithmic Substance Painter

ابزاری جدید برای طراحی نقاشی های سه بعدی می باشد که در آن ایجاد بافت های سه بعدی با کیفیت بالا امکان پذیر می باشد . محیط نرم افزار Allegorithmic Substance Painter کاملا کاربر پسند می باشد . این نرم افزار دارای امکانات بسیاری مانند : برس ، رنگ مواد متعدد ، وضوح 4K ، پیش نمایش نقاشی خود بر روی حجم فیزیکی (PBR) می باشد . همچنین با این نرم افزار می توانید طرح خود را در میان خاک ، آتش و یا باران قرار داده و آن را تماشا کنید ، همچنین می توانید ذرات ریز را روی طرح خود اضافه کنید و یک طرح کاملا طبیعی بسازید . این روز ها که در صنعت های فیلم و تلویزیون کار بر روی تصاویر سه بعدی و VFX واقعا ارزشمند است ، این نرم افزار امکاناتی را برای کاربرانش در نظر گرفته است که بسیار مفید بوده و با استفاده از آن می توانند به آن خروجی که دلبخواهشان است برسند . همچنین این برنامه با تمامی سیستم عامل های بازی های ویدئویی سازگار است و بخ طور رسمی می تواند برای بیش از 70 عنوان بازی با درجه کیفی AAA مورد استفاده قرار بگیرد .
  • ویژگی های نرم افزار سابستنس پینتر Allegorithmic Substance Painter

  • امکان قرار دادن گرد و خاک و … در لحظه و در نقطه مورد نظر
  • ماسک های از پیش قرار داده شده در نرم افزار را برای هر نوع شیئی اعمال کنید و نرم افزار آن را به صورت خوکار تطبیق می دهد
  • امکان صادرات تصاویر به صورت 1:1 و قرار دادن به عنوان نمونه کار و دمو

Features of Allegorithmic Substance Painter

  • Tear and wear, scratches and dust instantly appear where they’re supposed to.
  • Apply the same mask preset on any type of object and have it adapt automatically.
  • Baking is where it all starts. Bake high quality maps in an instant directly within Substance Painter.
  • Get 1:1 engine exports and share directly to portfolio sites with dedicated formats.
نام: Allegorithmic Substance Painter
حجم فایل: 1.5 گیگابایت
شرکت سازنده: Allegorithmic
ورژن: v7.1.1.954
آپدیت: March 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Allegorithmic Substance Painter v7.1.1.954

Substance Painter is a brand new 3D Painting app with never before seen features and workflow improvements to make the creation of textures for 3D assets easier than ever. It is acknowledged as the most innovative and user-friendly 3D Painter out there.3D PBR PaintingUse a complete and familiar set of texturing tools: PBR and particle painting, Substance procedural effects, smart materials and smart masks, and fast baking.Iray Pathtrace Rendering- Render directly with NVIDIA Iray and enhance your images with Yebis post-process effects. Toggle the viewport in new fullscreen mode for an immersive painting experience.

لینک دانلود