تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Blackmagic Design Fusion Studio v16.2.1 Build 6 ویندوز

به روز رسانی :

1399/02/03 نسخه v16.2.1 Build 6 اضافه شد.

Blackmagic Design Fusion Studio

ابزاری قدرتمند برای فیلم سازی های مختلف به صورت حرفه ای می باشد و پیشرفته ترین ترکیب برای جلوه های بصری هنرمندان ، پخش ، حرکت طراحان گرافیک و انیمیشن 3D است .

نرم افزار Blackmagic Design Fusion Studio

با بیش از 25 سال سابقه در زمینه ی فیلم سازی و انیمیشن سازی به یکی از محبوب ترین ابزار ها تبدیل شده است . کارگردانان و فیلم سازان در این زمینه توانسته اند توسط Blackmagic Design Fusion Studio بیش از 1000 فیلم پر فروش هالیوود را تولید کنند و به محبوب ترین و پرتماشاگرترین فیلم ها تبدیل شده اند. رابط کاربری این نرم افزار بسیار آسان بوده و کاربران مبتدی تا حرفه ای می توانند به راحتی با این نرم افزار کار کنند و اثرات مختلف خود را با ابزار های مختلفی که در برنامه قرار گرفته شده است پدید بیاورند. بنابراین شما می توانید در این نرم افزار گرافیک هیجان انگیز پخش فیلم ، تبلیغات تلویزیونی ، توالی عنوان دراماتیک و حتی جلوه های بصری فیلم را ایجاد کنید. شما در این نرم افزار تحلیل و تجزیه ابزار نوری را دست خواهید داشت. Blackmagic ترکیب و حرکت های گرافیکی با مجموعه ابزار عظیم شامل رنگ ، rotoscope ، عنوان گذاری ، انیمیشن ، keyers مختلف از جمله Primatte ، یک سیستم ذرات 3D شگفت انگیز ، keyframing پیشرفته ، شتاب GPU و حمایت از واردات و ارائه مدل های 3D و صحنه هایی از برنامه های کاربردی دیگر را دارا می باشد .
نام: Blackmagic Design Fusion Studio
حجم فایل: 363.56 مگابایت
شرکت سازنده: Blackmagic
تاریخ انتشار: 1398/3/19
ورژن: v16.2.1 Build 6
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Blackmagic Design Fusion Studio v16.2.1 Build 6 - Win

Fusion 16 Studio is a major upgrade that brings all of the improvements made to Fusion inside of DaVinci Resolve to the stand alone version of Fusion. Customers get an updated and more modern user interface, along with dramatically faster performance. All 3D operations are GPU accelerated, making Fusion much more responsive and interactive.

لینک دانلود