تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Corel PaintShop Pro X8 Ultimate 18.1.0.67

به روز رسانی :

1394/9/22 نسخه جدید اضافه شد .

نرم افزار Corel PaintShop Pro X8 Ultimate 18.1.0.67 مجموعه نرم افزارهای کرل که بیشتر به کارهای گرافیکی و هنری میپردازد این بار نسخه جدیدی از نرم افزار PaintShop را وارد عرضه جهانی کرد . سری جدید این نرم افزار را میتوان رقیب فتوشاپ دانست اما نه به قدرت و کیفیت نرم افزار فتوشاپ . نرم افزارهای ویرایش تصاویر بیشتر به عنوان یک ابزار ساخت و سرگرمی از آن ها استفاده میشود اما سری نرم افزارهای خاصی همچون PaintShop و Photoshop را میتوان جز دسته هایی دانست که روزانه بیش از میلیون ها کاربر در سطح جهان از آن ها استفاده میکنند . نرم افزار کرل پینت شاپ سعی کرده تا تمام نیازهای کاربران برای ساخت یک تصاویر حرفه ای را فراهم کند . ویژگی برتر نرم افزار ساخت تصاویر HDR است که میتوان با ابزارهای در دسترس نرم افزار تصاویر با کیفیت بالا طراحی کنید .

ویژگی برتر این اضافه شدن منو تنظیم نور و سایه است . شرکت سازنده سری جدید این نرم افزار را با 75 ویژگی جدید عرضه کرده که کاربران زیادی را مجذوب خود کرده است . ورودی تصاویر به محیط نرم افزار از تمامی فرمت ها پشتیبانی کرده و ادغام تصاویر با استفاده از ابزارهای برش در منو نرم افزار نجام پذیر می باشد . فیلترهای رنگی موجود بر روی تصاویر میتوانید بدون هیچ تغییراتی بر روی تصاویر ، عکس جذاب را به کاربر به ارمغان می آورد . ذخیره سازی تصاویر با فرمت های مختلف انجام پذیر می باشد و میتوایند تصاویر را به طور مستقیم در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید .

در هنگام اجرای نرم افزار سه ردیف به صورت پیش فرض در نرم افزار به نام های Manage و Adjust و Edit وجود دارد که در مرحله Manage مدیریت تصاویر ورودی در نرم افزار را به عهده میگیرید . در مرحله Adjust استفاده از افکت های حرفه ای تصاویر و فیلترهای رنگی انجام پذیر می باشد . اصلی ترین و مهم ترین بخش قسمت Edit است تمامی مراحل ویرایش تصاویر در این مرحله انجام پذیر می باشد .

  ویژگی های نرم افزار Corel PaintShop Pro X8 Ultimate : – ساخت تصاویر حرفه ای و جذاب– اضافه شدن 75 ویژگی جدید– ابزارهای حذف و برش تصاویر– جستجوگر ابزارها– ابزار گرافیک وب– ماژول ساخت تصاویر HDR– پشتیبانی از 2 مانیتور– اضافه شدن ابزارهای روشنایی و سابه

– فرمت های پشتیبانی شده : BMP, CAL, CALS, CLP, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, AI, PS, GIF, HDP, WDP, IFF, IMG, JP2, J2C, J2K, JPC, JPX, JPG, JIF, JPE, JPEG, MAC, MSP, PBM, PCX, PGM, PIC, PPM, PNG, PSD, PSP (PSPIMAGE FILES), RAS, RAW, RIF, RIFF, RLE, SCT, CT, JPS, PNS, TGA, TIF, TIFF, WBMP, WBM, WEBP, WMF

لینک دانلود