تبلیغات
تبلیغات

دانلود آخرین نسخه نرم افزار Cryptotab Browser – win

Cryptotab Browser یک مرورگر اینترنت است که افراد با استفاده از آن علاوه بر گشت و گذارهای اینترنتی می توانند بصورت خودکار عمل Mining را انجام داده و برای خودشان بیت کوین استخراج نمایند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، استفاده از اینترنت نیز برای ایجاد کسب و کارهای مبتنی بر شبکه افزایش یافته است. همچنین استفاده از ارزهای دیجیتال نیز کم کم جای ارزهای واقعی و تبادل پول را در خرید و فروش های اینترنتی می گیرد. یکی از پرارزش ترین و قدیمی ترین ارزهای دیجیتال که امروزه در میان مردمان سراسر جهان بصورت گسترده در خرید و فروش های اینترنتی استفاده می شود، ارز دیجیتال Bit Coin است. این ارز دیجیتال با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته مبتنی بر محاسبات ریاضی بسیار سنگین، توانسته است تا امنیت خود را در میان کاربران سراسر جهان بصور کامل تضمین نماید. در این میان افرادی نیز هستند که به انتقال این ارز دیجیتال از دست دارنده آن به دست پذیرنده، کمک می کنند. این افراد با استفاده از سیستم های خود که اغلب سیستم های بسیار قدرتمندی هستند، با حل و بررسی الگوریتم های موجود در هر باکس بیت کوین به انتقال آنها میان افراد کمک می کنند. انتقال ارزهای دیجیتال مخصوصا بیت کوین ها پروسه ای بسیار پیچیده و محاسباتی بسیار سنگین را طلب می کند که توسط سیستم های قدرتمند قابل اجرا است. به افرادی که این الگوریتم ها را حل می کنند به اصطلاح Miner گفته می شود. ماینرها باید توسط یک نرم افزار رابط، به این الگوریتم ها دسترسی پیدا کنند تا بتوانند عمل Mining را انجام دهند. نرم افزاری که قصد معرفی آن را داریم علاوه بر امکانات فراوانی که در اختیار کاربران قرار می دهد، عمل Mining را نیز برای آنها فراهم می کند. با توجه به اینکه ارزش بیت کوین ها بسیار بالا است، لذا این نرم افزار برای افرادی که به این کار علاقمند هستند می تواند بسیار مفید باشد. طبق گفته سایت سازنده این نرم افزار می تواند سرعتی 8 برابر سریعتر را نسبت به مرورگرهای مختلف در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین نرم افزار Cryptotab Browser از افزونه های مختلف نیز پشتیبانی می کند که کاربران می توانند این افزونه ها را به راحتی بر روی این مرورگر نصب نمایند.

Cryptotab.Browser.center

ویژگی های نرم افزار Cryptotab Browser:

امکان استخراج BitCoin در عین وبگردی

پشتیبانی از نصب افزونه های مختلف

ارائه سرعتی 8برابر سریعتر نسبت به مرورگرهای دیگر

محیطی زیبا و کاربرپسند

و …

مشخصات نرم افزار Cryptotab Browser:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : مرورگر اینترنتنوع فایل : EXE

Cryptotab Browser - win

We have created a fast and lightweight web browser with built-in mining functionality. The familiar user experience of Chrome is combined with extremely high mining speed. Import your bookmarks, list of favorites, history, and extensions from any other browser, and keep browsing through the same user interface with additional mining features. Set up your browser by adding extensions that suit your needs. Add an ad blocker and tools for security, enhance performance, install your own design themes, and enjoy many other possibilities.


As you invite friends, explain that they should regularly use the browser for visiting websites and social networks, watching online videos, etc. Mining speed is higher when the browser window is active. This way, they make more money while your income from your referrals increases, too! CryptoTab Browser includes built-in mining algorithm that allows using your computer resources more effectively than in extension format. It boosts your mining speed up to 8 times and increases BTC earnings.


Mining speed increases when your browser is active. Use CryptoTab browser for your everyday activities, visit your favorite sites, watch movies online, and take advantage of maximum mining power.

لینک دانلود