تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار ویرایش تصاویر CyberLink PhotoDirector Suite v8.0.2303.4

به روز رسانی :

1395/11/12 نسخه جدید اضافه شد .

نرم افزار Cyberlink Photodirector Suite ویرایش قدرتمند تصاویر که توسط شرکت سایبرلینک ارائه شده است محیط جذاب و گرافیکی را برای کاربران در نظر گرفته است . نرم افزار سایبرلینک این دسترسی را به کاربران میدهد تا بتوانند تصاویر را دسته بندی ، ویرایش ، تنظیم کنند . ابزارهای در نظر گرفته شده در نرم افزار به صورت کامل می باشد و  کاربران میتوانند تصاویر را به صورت دلخواه ویرایش کنید . تنظیمات مربوط به تنظیم RGB برای کنترل رنگ و کنتراست نور ، پشتیبانی و تبدیل تصاویر HDR , پیش نمایش تصاویر ویرایش شده در نرم افزار پشتیبانی میشود . نرم افزار برای عکاسان ابزارهایی را در نظر گرفته است که میتوانند تصاویر شگفت انگیزی را خلق کنند .

سایر توضیحات: استفاده از ابزار Eye Blinger و Wrinkle Removal به کابران این دسترسی را میدهد تا بتوانند زردی دندان ، قرمزی چشم و چین و چروک چهره را از بین ببرد . ادغام 5 تصویر به صورت مستفیم در نرم افزار برای ساخت تصاویر HDR پشتیبانی میشود . ابزارهای کنترل کنتراست نور و سایزبندی در صفحات به صورت اختصاصی برای هر تصاویر به صورت جداگانه قابل تنظیم می باشد . ذخیره سازی تصاویر با فرمت های مختلف تصاویر توسط نرم افزار پشتیبانی میشود و کاربران میتوانند تصاویر خود را به صورت مستقیم بر روی شبکه های اجتماعی آپلود کنند . نرم افزار ارائه شده از دو مجموعه نرم افزارهای مکمل Cyberlinke ColorDirector /  Cyberlinke PhotoDirector تشکیل شده است . شما می توانید این نرم افزار را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت نمایید .

  ویژگی نرم افزار Cyberlink Photodirector : – ابزار کامل ویرایش تصاویر – استفاده از ابزارهای کنترل نور و کنتراست – استفاده از قلم های مختلف نقاشی – حذف چین و جروک تصاویر – ابزار از بین بردن زردی دندان – استفاده از ابزارهای کپی رایت – پشتیبانی از فایل های RAR – آپلود و اشتراک گذاری فایل ها – آپلود بر روی شبکه های اجماعی – تعویض آسان رنگ ها – استفاده از فیلترهای رنگی – ذخیره سازی با فرمت های مختلف تصاویر  

CyberLink PhotoDirector

لینک دانلود