دانلود نرم افزار مدیریت دانلود EagleGet v2.0.5.30 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/02/21نسخه جدید EagleGet v2.0.5.30 اضافه شد.

نرم افزار EagleGet ابزاری بسیار قدرتمند در زمینه ی مدیریت دانلود است . که به شما کمک می کند فیلم های مورد علاقه خود را از یوتیوب به راحتی دریافت نمایید . نرم افزار EagleGet محیط بسیار جذاب و زیبایی دارد و سرعت دانلود بصورت چشم گیری افزایش می دهد . شتاب دهنده دانلود از تمامی مرورگرها مانند Firefox , Chrome , Opera پشتیبانی بعمل می آورد و می تواند فایلهای دانلود نیمه کاره را مجددا از همان جایی که دانلود متوقف شده از سر بگیرد . نرم افزار EagleGet بدلیل حجم کم و رایگان بودن توانسه است طرفدار های زیادی در سرتاسر جهان جذب کرده باشد . این نرم افزار از HTTP , HTTPS , MMS , RTSP و پروتکل های دیگر نیز پشتیبانی می کند و کاربر می تواند بر روی لینک دانلود کلیک کند و پیغامی که از طرف برنامه می آید را اوکی و فابل خود در حالت دانلود قرار دهد . این برنامه برای هر دانلود فایل چند تنظیمات  به سرهم بندی کردن آن ها با فراهم می کند و همچنین کاربران می توانند فایل دانلود شده ی خود را در حالت Stop قرار دهید و یا فایلی را که می خواهید دانلود کنید را زمان بندی کنید و تایین کنید که فایل مورد نظر از چه زمانی شروع به دانلود کند . علاوه بر این ها برنامه اجازه می دهد تا کاربران پارامترهای اتصال به اینترنت و چک کردن تمامیت فایل خود را راه اندازی کنند . این نرم افزار همانند برنامه اینترنت دانلود منیجر عمل می کند به گونه ای بر روی لینک دانلود کلیک می کنید خیلی سریع پنجره ی کوچکی برای دانلود فایل باز می شود و یا بر روی کلیپ های آنلاین کلیک کنید لینک دانلود همان کلیپ برای شما نمایان خواهد شد . این نرم افزار سرعت دانلود شما را تا 6 برابر افزایش می دهد .

 ویژگی های نرم افزار EagleGet :– سرعت بسیار بالایی در دانلود انواع فایل ها– سازگار با مروگر های مختلف از جمله Firefox , Chrome , Opera– دارای محیطی جذاب و کار کردن آسان– قابلیت دانلود از HTTP , HTTPS , MMS , RTSP– امکان Stop کردن فایل های در حال دانلود– تسریع در عمل دانلود با استفاده از تکنولوژی چند رشته ای. – دانلود فیلم های آنلاین از سایت های محبوب – بهینه شده برای فیلم های وب HTML5 –  پشتیبانی از MMS ، HTTP ، HTTPS ، FTP و پروتکل RTSP – پشتیبانی از HTTP و پروکسی سوکت – تازه کردن خودکار آدرس دانلود. – دانلود فایل ها در اینترنت اکسپلورر ، کروم ، فایرفاکس و اپرا با یک کلیک – دانلود انواع فایل های مختلف به پوشه های جدا – پشتیبانی از کشیدن و رها کردن به تنظیم مجدد اولویت از دانلود – ورود به سیستم دقیق اتصال برای هر وظیفه. – بررسی سالم بودن فایل دانلود شده – پشتیبانی از 20 زبان  

EagleGet

EagleGet v2.0.5.30

EagleGet is a free universal download accelerator. EagleGet not only support HTTP, HTTPS, FTP, MMS and RTSP protocol, but also downloads video from popular online video websites. Comparing to the integrated downloader in your web browser (Firefox, Chrome, IE and Opera), the dedicated downloader could increase download by implementing up to 32 threads for each download task, which could speed up your download by up to 6 times. Softpedia editor has reviewed EagleGet as 5 out of 5 stars download manager, Brazilian largest software portal baixaki.com.br also gives EagleGet a wonderful remark.

لینک دانلود