تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Intel Processor Identification Utility v6.3.0404 ویندوز

به روز رسانی :

1399/01/26 نسخه v6.3.0404 اضافه شد.

Intel Processor Identification Utility

ابزاری است که توسط آن می توانید اطلاعات دقیق پردازنده کامپیوتر خود را مشاهده کنید . این نرم افزار مخصوص Intel بوده و در برند های دیگر کاریی ندارد . این نرم افزار بلا فاصله پس از اجرا شدن شروع به جمع آوری اطلاعات کرده و پس از چند ثانیه اطلاعات را به شما نمایش می دهد .

نرم افزار Intel Processor Identification Utility

دارای رابط کاربری ساده ای بوده و با یک ساختار جدول بندی ساده ایجاد شده است . در هر Tab از این نرم افزار اطلاعاتی مربوط به فرکانس پردازنده و فن آوری های آن با استفاده از CPUID data فراهم می کند . شما می توانید اطلاعات جامعی در مورد 32 یا 64 بیتی بودن ، سرعت و غیره جمع آوری کنید . همچنین اطلاعات CPUID می تواند اطلاعات دقیق تری به شما دهد برای مثال جزئیات بیشتر در مورد نوع  CPU، خانواده ، مدل ، همچنین اطلاعات در مورد اندازه حافظه نهان ، چیپ ست ID و گرافیک سیستم .ویژگی های نرم افزار Intel Processor Identification Utility :– بخش تست فرکانس ابزار اطلاعات مربوط به وضعیت عملیاتی پردازنده انتخاب شده را فراهم می کند– بخش فن آوری های CPU از ابزار نمایش فن آوری پردازنده اینتل و ویژگی های موجود در پردازنده انتخاب شده است– بخش CPUID داده از ابزار پردازنده اینتل در سیستم است–  ویژگی ها و اطلاعات پردازنده را در یک فایل متنی می توانید ذخیره سازدی کنید– قابلیت به روز رسانی نرم افزار
نام: Intel Processor Identification Utility
شرکت سازنده: Intel
ورژن: v6.3.0404
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Intel Processor Identification Utility v6.3.0404 - Win

Intel Processor Identification Utility, as its name suggests is developed exclusively for Intel products and does not extract information about any other brand of processors. It starts to gather the information immediately after you launch it and can take a couple of good seconds for it to display the results.

لینک دانلود