تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود آخرین نسخه نرم افزار ManyCam v6.7.0.34

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/01/24نسخه جدید ManyCam v6.7.0.34 اضافه شد.

نرم افزار ManyCam Enterprise ابزاری است که به شما کمک می کند تا همزمان از یک وب کم برای چندین برنامه ی چت استفاده کنید . همچنین در نرم افزار ManyCam Enterprise می توانید افکت های زیبایی را نیز به تصاویری که روی اینترنت به اشتراک می گذارید اضافه کنید ، این نرم افزار مجموعه ای بزرگی از افکت های تصویری است که کاربران می توانند برای تنوع بیشتر از آن ها استفاده کنند تا شما را در زیبا سازی تصاویرتان کاملا تجهیز کند . می توانید به تصاویر خود زمینه های زیبا بیفزایید ، تاریخ و زمان بدهید و یا طراحی کنید .این نرم افزار به کاربران کمک می‌کند با ساخت یک وبکم مجازی ، اقدام به شبیه سازی آن نموده تا افرادی را با آنها چت می‌کنید اذیتشان کنید و لحظه های خنده داری بوجود آورید . کاربران در نرم افزار ManyCam Enterprise می توانند همزمان با برنامه های چت مانند Skype , MSN و … به گفتگو بپردازند و می توانید عکس ، فیلم و فایل های دیگری دلخوله خود را به وبکم اضافه کنید . در نرم افزار ManyCam Enterprise از ابزار هایی که در سر برگ مشاهده می شود می توانید بهره بگیرید به عنوان مثال در قسمت Gallery می توانید فایل های ضبط شده و عکس های گرفته شده را ببینید ، همچنین در قسمت Effects به افکت دادن قالب وبکم و عکس های طرف مقابل بپردازید . یکی دیگر از ویژگی های خوب این نرم افزار ضبط کردن ویدیو از کارهایی که در سیستم عامل خود انجام می دهید است . به شما کمک می‌کند با ساخت یک وبکم مجازی ، اقدام به شبیه سازی آن نموده تا افرادی را با آنها چت می‌کنید گول زده و لحظات جالبی را خلق نمایید .

 ویژگی های نرم افزار ManyCam Enterprise :– امکان ضبط ویدیویی از صفحه دسکتاپ شما– قابلیت تصویر در تصویر– ایجاد وب کم خود به صورت گرافیکی– قابلیت زوم برای پخش دسکتاپ امکان ضبط و نمایش برنامه های کاربردی خاص– حمایت از IP مبتنی بر وب از دوربینضبط ویدئو و صدا به هارد دیسک شما– پشتیبانی از ویدیو های HD– قابلیت استفاده از افکت های زیبای تصویری– قابلیت ویرایش تصویر و چهره

ManyCam v6.7.0.34

Your Live Streaming Experience Enhanced.Create exciting videos while adding fun using ManyCam’s simple and intuitive features. ManyCam is a webcam software and video switcher that allows you to enhance your video chats and create amazing live streams on multiple platforms at the same time. With ManyCam, you’ll be able to create professional-looking broadcasts on your favorite platforms, record your screen, add many effects and much more.

لینک دانلود