تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Python v3.7.4 Win

به روز رسانی :

96/11/14 نسخه جدید اضافه شد.

نرم افزار Python ابزاریست قدرتمند که به منظور برنامه نویسی توسط همین زبان برنامه نویسی منتشر شده است . Python ، زبان برنامه نویسی داینامیک و شی گراست که اولین بار توسط Guido  van Rossum در سال 1991 در هلند پایه ریزی شد . دلیل تمایز Paython پشتیبانی از مدل های مختلف برنامه نویسی از جمله برنامه نویسی دستوری و تابع محور همچنین برنامه نویسی مفسر و شی گراست . Python از مدیریت حافظه خودکار بهره می برد . در سال های اخیر Python تبدیل به یک زبان مطرح شده و توسط بنیاد نرم افزار پایتون مدیریت می شود . نرم افزار های مطرح زیادی با استفاده از Python در حوزه های سه بعدی نوشته شده است که از جمله آنها می توان به Modo ، ArcGiS ، Gimp ، Blender ، Poser ، Bit torrent و Maya اشاره کرد . Pythoin بصورت پیشفرض در لینوکس فدورا و لینوکس رد هت قرار گرفته است . Mac Os X ، Open BSD و NetBSD در هسته خود کدهای Python را بصورت استاندارد در خود قرار داده اند .

ویژگی های نرم افزار Python :– کد نویسی بصورت حرفه ای و شی گرا– قابلیت کد نوسی سطح بالا با استفاده از مدیریت حافظه خودکار– عرضه شده بصورت کاملا کدباز– دارای امنیت بالا در کد ها– سابقه طولانی در ایجاد و انتشار نرم افزار های مختلف
نام: Python
شرکت سازنده: Python
ورژن: v3.7.4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Python v3.6.4 Final For Windows

Python is an interpreted, high-level, general-purpose programming language. Created by Guido van Rossum and first released in 1991, Python's design philosophy emphasizes code readability with its notable use of significant whitespace.

لینک دانلود