دانلود نرم افزار RS FAT Recovery v3.8

به روز رسانی :

1400/01/16 نسخه RS FAT Recovery v3.8 اضافه شد .

RS FAT Recovery

نام نرم افزاری بسیار کاربردی و کم حجم در زمینه بازیابی اطلاعات می باشد که به شما کمک می کند تا بتوانید درایو ها و فایل های آسیب دیده ، فرمت شده ، غیر قابل دسترس با فرمت NTFS را بازیابی نموده و با ارایه یک راه حل بسیار جامع و کامل پاسخی کامل به تمامی نیاز های بازیابی اطلاعات شم باشد. نرم افزار RS FAT Recovery توانایی بازیابی اطلاعات ساده تا ترمیم بسیار پیچیده فایل ها را دارا بوده و قابلیت انجام هر کاری برای برگرداندن فایل های شما از حافظه های فلش ، هارد دیسک را دارا می باشد. همچنین به طور ویژه برای فرمت سیستمی NTFS طراحی و توسعه داده شده است و توانایی بازیابی کاملا موفق از انواع مختلفی از هارد دیسک ها با فرمت های NTFS و FAT را دارا می باشد.

علاوه بر این قابلیت پشتیبانی از پارتیشن های بسیار حجیم تا 4 ترابایت را دارا بوده و همچنین توانایی بازسازی ساختار کلی هارد دیسک در هنگام بازیابی اطلاعات از آن را دارا می باشد. نرم افزار RS FAT Recovery با اطمینان اطلاعات را از پارتیشن های خراب FAT / FAT32 بازیابی کرده و در چند مرحله آسان ساختار کامل پرونده و پوشه را از رسانه قالب بندی شده بازیابی می نماید و یک راه حل بازیابی همه در یک داده برای رسیدگی به انواع مشکلات رسانه های FAT و FAT32 را به شما ارایه می کند. همچنین می تواند به عنوان یک ابزار ساده حذف نشده کار کند و فایل های اخیرا پاک شده را در عرض چند دقیقه بازیابی کرده با این حال هدف اصلی این نرم افزار بازیابی اطلاعات کمک به کاربران در ایجاد مجدد فایل اصلی و ساختار پوشه از حجم های آسیب دیده قالب بندی شده و غیرقابل دسترسی NTFS است.

همچنین به کاربران کمک می کند تا بتوانند پس از قالب بندی یا پارتیشن بندی مجدد تصادفی ، بازیابی تمام اطلاعات ذخیره شده در درایو آسیب دیده و ذخیره اطلاعات با دقت در یک مکان دیگر بازیابی شوند. علاوه بر این با تلفیق الگوریتم های پیچیده با رابط کاربری بسیار بصری و کاملا هدایت شده می تواند با کلیک یک دکمه اسکن جامع از سطح دیسک را انجام دهد و با بررسی دقیق محتوای بخش دیسک پس از بخش با اطمینان می تواند اطلاعات ذخیره شده روی دیسک های دارای سیستم فایل گمشده خالی یا آسیب دیده را بازیابی کند. پیش نمایش کامل قبل از بازیابی حتی در نسخه ارزیابی رایگان نیز در دسترس است.

 • ویژگی های نرم افزار بازیابی اطلاعات هارد دیسک RS FAT Recovery

 • قابلیت پشتیبانی از تمامی رسانه های ذخیره سازی فرمت شده به همراه تمامی نسخه های NTFS
 • قابلیت بازیابی فایل های حذف شده به وسیله حالت اسکن سریع در کمتر از چند دقیقه
 • قابلیت بازیابی اطلاعات از هارد دیسک به همراه فایل های سیستمی آسیب دیده به وسیله حالت آنالیز های پیشرفته و جامع
 • توانایی بازیابی اطلاعات از دیسک های فرمت شده ، پارتیشن بندی شده ، آسیب دیده و بخش های آسیب دیده NTFS
 • توانایی بازسازی فایل اصلی و ساختار پوشه بر روی یک رسانه ذخیره سازی دیگر به صورت کامل
 • سازگاری کامل با تمامی نسخه های ویندوز و تمامی نسخه های فایل سیستمی NTFS

RS NTFS Recovery Features:

 • Supports all types of storage media formatted with all versions of NTFS including NTFS 5;
 • Quick Scan mode undeletes deleted files in a matter of minutes;
 • Comprehensive Analysis mode recovers information from disks with missing or damaged file systems;
 • Recovers data from formatted and repartitioned disks, damaged and corrupted NTFS volumes;
 • Re-creates the original file and folder structure on another media;
 • Compatible with all versions of Windows and all NTFS revisions.
نام: RS FAT Recovery
حجم فایل: 42 مگابایت
شرکت سازنده: recoverhdd
ورژن: v3.8
آپدیت: April 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

RS FAT Recovery v3.8

Corrupted, formatted or inaccessible NTFS partition? Deleted file(s) from an NTFS volume? RS NTFS Recovery offers a fully automated solution for all your data recovery needs! From simple undelete to complex data restoration, RS NTFS Recovery can do everything to get your files back from hard disk and USB flash drive. Designed specifically to work with NTFS volumes, RS NTFS Recovery can successfully recover information from all types of drives bearing any variation of the NTFS file system. The tool supports huge partitions of up to 4 TB, and can reconstruct the entire disk structure when recovering data from formatted volumes, repartitioned or unavailable hard drives.

لینک دانلود