تبلیغات
تبلیغات

دانلود آخرین نسخه نرم افزار Solid Converter PDF v10.0.9341.3476

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/02/14نسخه جدید Solid Converter PDF v10.0.9341.3476 اضافه شد.

نرم افزار Solid Converter PDF ابزاری است بسیار قدرتمند برای تبدیل فایل های پی دی اف به فرمت های دیگر که کاربران با بهره گیری از ابزار های این نرم افزار می توانند به خوبی فایل های خود را مدیریت کنند . در نرم افزار Solid Converter PDF می توانید فایل های پی دی اف خود را به ورد تبدیل کنید . این نرم افزار با محصولات شرکت مایکروسافت هماهنگی کامل دارد به گونه ای که در هنگام تبدیل نیازی به نرم افزار Adobe Acrobat و Adobe Acrobat Reader نخواهد داشت . در نرم افزار Solid Converter PDF قادر خواهید بود فایل های PDF را به Word و Excel تبدیل کنید و همچنین به ساخت فایل های پی دی اف بپردازید . این نرم افزار فایل های PDF را برای ویرایش بهتر و راحت تر به Microsoft Word تبدیل خواهد کرد . با این نرم افزار شما به راحتی امکان ویرایش و تغییر فایلهای PDF خود را دارید و به راحتی می توانید صفحات Excel را که نیاز دارید با استفاده از این برنامه جدا کرده و با انتخاب کردن آن ها جداگانه به پی دی اف تبدیل کنید .

 ویژگی های نرم افزار Solid Converter PDF :– امکان تبدیل تبدیل فایل های PDF به Word و Excelاستخراج محتوای WYSIWYGتبدیل فایل ها با کیفیت بالاانتخاب هدر و پاورقی تبدیل فرم های به رسمیت شناخته شده به متن وردامکان تبدیل متن مستقر در هر زاویه ای– قرار دادن لینک های اینترنت به طور خودکار از یک فایل PDF  به سند وردتبدیل از اکسپلوررتبدیل اسناد اسکن شده TIFF به PDF / A-1B– ایجاد یک لایه متنبررسی ISO 19005-1 برای اسناد PDF موجود و مشکلات تنظیمیک راه مناسب برای ایجاد فایل های PDF از هر نوع فرمت اسنادرابط کاربری WYSIWYGقابلیت استفاده از عکس ها و فایل های مختلف برای ایجاد یک علامت جدیدقابلیت مرتب کردن صفحات و صفحات ارز در میان اسناد PDFتوانایی خالی کردن صفحه از یک سند PDF به یک یا چند فایل PDF جدید– قابلیت جستجوی سریع اسناد متعددبا استفاده از رمزگذاری الگوریتم 128 بیتی RC4 یا AESایجاد فایل های PDF امنورود به اطلاعات مربوط به سندایجاد یک سند PDF با اندازه صفحات سفارشی ، حاشیه و جهت گیریتنظیم نمایش به طور پیش فرض از جمله طرح بندی صفحه ، زوم و صفحات آیکونایجاد اسناد PDF / A-1B مطابق با ISO 19005-1

Solid Converter PDF v10.0.9341.3476

Solid Converter is the best PDF converter for turning PDF files into fully editable Windows documents. Whether you need your content in Microsoft® Word, Excel, PowerPoint, HTML or just text, Solid Converter gives you simple methods to quickly get your content.

لینک دانلود