تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود آخرین نسخه نرم افزار Symantec System Recovery

نرم افزار Symantec System Recovery نسخه ( 2013 v11.1.3.55088 ) نرم افزاری قدرتمند در زمینه ی تهیه فایل های پشتیبان و بازگردانی سریع اطلاعات در سیستم عامل های ویندوز می باشد که توسط کمپانی Symantec به تازگی منتشر شده است . نرم افزار Symantec System Recovery ارائه نسخه پشتیبان تهیه برتر و بازیابی آنها را برای سرورهای ویندوز را برای کاربران مقدور می سازد و قادر به بازیابی از خرابی و یا بلایای طبیعی در کوتاه ترین زمان می باشد . در نرم افزار Symantec System Recovery با ثبت بازگرداندن فن آوری Anyware مدیران IT می توانند به سرعت فایل هایی را که در شبکه از دست داده اند را ریکاوری کنند . از جمله کل ماشین آلات فیزیکی و مجازی یا سخت افزار غیر مشابه و همچنین انواع فایل ها را می توانند بازیابی کنند . این نرم افزار همچنین از Windows 8 , Windows 7 , Windows Vista , Windows Xp , 2003 , 2008 , 2012 , 32 & 64 Bit پشتیبانی خواهد کرد .

ویژگی های نرم افزار Symantec System Recovery :

– سیستم سیمانتک بازیابی یکپارچه راه حل برای تهیه پشتیبان و بازیابی سیستم های مجازی و فیزیکی است

حفاظت جامع از اطلاعات

– پشتیبانی از Windows 8 , Windows 7 , Windows Vista , Windows Xp , 2003 , 2008 , 2012 , 32 & 64 Bit

پشتیبانی بهبود یافته برای RDX و رسانه USB پشتیبانی از 4K دیسک برای تهیه پشتیبان و بازیابیپشتیبانی برای تبادل 2013 با گرانول بازگرداندن گزینه (GRO)پشتیبانی از  SharePoint 2013 بدون قابلیت GROپشتیبانی از VHDX در عملیات P2V

– پشتیبانی از VMware ESXi به 5.5 و 6.2 SP1 XenServer

– پشتیبانی از PCAnywhere

– قابلیت بازگردانی فایل‌ های پشتیبان تنها در چند دقیقه

بازیابی اطلاعات و سیستم ها ، بدون در نظر گرفتن اینکه آیا داده ها بر روی یک سرور فایل قرار دارد

– قابل استفاده توسط مهندسین IT دولت های مرکزی مدیریت سرور و بازیابی ، وظایف پشتیبان برای دسکتاپ های متعدد و لپ تاپ در سراسر سازمان خود را با سیستم سیمانتک با نظارت کامل و بدون پرداخت هزینه انجام دهید .

لینک دانلود