تبلیغات
تبلیغات

دانلود آخرین نسخه نرم افزار Tipard PDF Converter Platinum v3.3.16

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/01/09نسخه جدید Tipard PDF Converter Platinum v3.3.16 اضافه شد.

نرم افزار Tipard PDF Converter Platinum ابزاری قدرتمند و پیشرفته برای مبدل فایل های PDF است ، که توانایی تبدیل فایل های PDF به مایکروسافت ورد (doc ) ، متن (کلیپ برد چند منظوره) و یا فرمت های تصویری متعدد را آزادانه به شما حق تعریف صفحات تبدیل و پیش نمایش اثر تبدیل را می دهد . نرم افزار Tipard PDF Converter Platinum از ده زبان در دنیا مانند انگلیسی ، ترکی ، تایلندی ، کره ای ، یونانی ، عربی ، ژاپنی و چینی پشتیبانی می کند . کاربران در این نرم افزار می توانند فایل های پی دی اف خود را به عکس با فرمت jpeg ، JPG ، .gif ، bmp و … تبدیل کنند . همه اطلاعات از فایل اصلی ، رفتار از جمله متن ، تصاویر و متن را می شود همه را نگه داشته خواهد شد . و هنگام تبدیل PDF به فرمت های تصویری ، شما مجاز به تنظیم رنگ خروجی آن نیز هستید . یکی از ویژگی های خوب این نرم افزار تبدیل فایل های پی دی اف به HTML است . همچنین این نرم افزار قادر است تا قالب بندی و محتویات فایل پی دی اف اصلی را به همان شکلی که هست در فایل تبدیل شده ایجاد نماید . نرم افزار Tipard PDF Converter Platinum از تکنولوژی پیشرفته ی OCR برای تبدیل فایل های PDF اسکن شده به فرمت های دیگر که شما می خواهید تبدیل کنید پشتیبانی می کند . در این نرم افزار شما می توانید فایل های پی دی اف مورد نظر خود را ویرایش کنید و همچنین قفل فایل های PDF را باز کنید .

 ویژگی های نرم افزار Tipard PDF Converter Platinum :– تبدیل فایل های PDF به HTML که فایل ها بصورت Index خواهند شد– امکان تبدیل فایل های PDF به Word همراه با تمام ویژگی های گرافیکی فایل– تبدیل PDF به SWF که قابلیت اجرا در وبسایت را دارد– تبدیل PDF به RTF همراه با تمام ویژگی های گرافیکی که با WordPad قابل ویرایش هستند– تبدیل فایل های پی دی اف به TXT که میتوان با Notepad آن را ویرایش کرد– تبدیل PDF به عکس با فرمت های Jpeg , BMP , GIF , RTF 

فیلم آموزش نرم افزار Tipard PDF Converter Platinum

Tipard PDF Converter Platinum v3.3.16

Tipard PDF converter Platinum is advanced and comprehensive PDF converter software which has the ability of converting PDF files to Microsoft Word (.doc), text (.txt) or multiple image formats freely. You have the right of defining conversion pages and previewing the conversion effect. Meanwhile, it supports more than ten language types, giving you professional service.

لینک دانلود