تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار شبیه ساز وب سرور XAMPP v8.0.7.0

به روز رسانی :

1400/03/19 نسخه XAMPP v8.0.7.0 اضافه شد .

Xampp

ابزاری برای شبیه سازی وبسایت و سرور لینوکس بر روی کامپیوتر شخصی می باشد . همانطور که می دانید زبان های سمت سرور مانند PHP قابلیت اجرا بر روی مرورگر ها را بطور پیشفرض ندارند و باید شبیه سازی شوند تا پس از کامپایل به نمایش در آیند . نرم افزار زمپ Xampp با استفاده از تلفیق بسته های مختلف و مرتبط با این موضوع این عمل را بخوبی انجام می دهد . این مشکلات همیشه برای برنامه نویسان و طراحان وب علاقه مند به php و Tomcat وجود داشته تا قبل از آنکه پروژه خود را بر روی وب پیاده سازی کنند آن را مشاهده و تغییرات لازم را انجام دهند .

نرم افزار Xampp  به کاربران اجازه می دهد تا حتی با داشتن حداقل اطلاعات راجع به نصب نرم افزارهایی همچون MySQL, PHP, Apache بتوانند آن ها را به راحتی و بدون هیچ دردسری به صورت اتوماتیک نصب، پیکربندی و یکپارچه سازی کنند . این نرم افزار برای اجرای کدهای php در سیستم شما و به صورت localhost می باشد تا با لوکال نمودن کامپیوتر شخصی خود بتوانند تغییرات خود را قبل از آپلود کردن و تست آن بر روی هاست اصلی ، بر روی کامپیوتر خود تست کنند و این باعث شده تا این نرم افزار یکی از پرکاربرد ترین نرم افزارها برای برنامه نویسان پی اچ پی تبدیل گردد .

  • ویژگی های نرم افزار زمپ Xampp

  • – راه اندازی یک وب سرور مجازی لینوکس بر روی کامپیوتر شخصی
  • – نصب و پیکربندی خودکار MySQL, PHP, Apache
  • – اجرای کدهای  PHP
  • – حاوی برنامه های بسیار مفید Apache, MySQL, PHP + PEAR, Perl, mod_php, mod_perl, mod_ssl, OpenSSL, phpMyAdmin, Webalizer, Mercury Mail Transport System for Win32 و NetWare Systems v3.32, Ming, FileZilla FTP Server, mcrypt, eAccelerator, SQLite, and WEB-DAV + mod_auth_mysql.
نام: Xampp
حجم فایل: 162 مگابایت
شرکت سازنده: apache
ورژن: v8.0.7.0
نسخه: 64 بیتی
آپدیت: June 2021
زبان: انگلسی
فرمت فایل: dmg - exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

XAMPP v8.0.7.0

XAMPP is a cross-platform Apache distribution enriched with third-party applications, namely MySQL, PHP and Perl. It was designed as a web server that can be a friendly assistant in website creation and maintenance. XAMPP provides developers with an easy and comfortable way to test dynamic webpages without access to the Internet. It also includes the newest versions of Mercury and Tomcat.With XAMPP, you can manage MySQL and SQLite databases and you can create a remote host using FileZilla FTP server (also included in the package). This is useful for the administration of large Content Management Systems (CMS).

لینک دانلود