تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Xampp v8.0.0 نسخه ویندوز – مک – لینوکس

به روز رسانی :

1399/09/15 نسخه Xampp v8.0.0 اضافه شد .

Xampp

ابزاری برای شبیه سازی وبسایت و سرور لینوکس بر روی کامپیوتر شخصی می باشد . همانطور که می دانید زبان های سمت سرور مانند PHP قابلیت اجرا بر روی مرورگر ها را بطور پیشفرض ندارند و باید شبیه سازی شوند تا پس از کامپایل به نمایش در آیند . نرم افزار Xampp با استفاده از تلفیق بسته های مختلف و مرتبط با این موضوع این عمل را بخوبی انجام می دهد . این مشکلات همیشه برای برنامه نویسان و طراحان وب علاقه مند به php و Tomcat وجود داشته تا قبل از آنکه پروژه خود را بر روی وب پیاده سازی کنند آن را مشاهده و تغییرات لازم را انجام دهند . نرم افزار Xampp  به کاربران اجازه می دهد تا حتی با داشتن حداقل اطلاعات راجع به نصب نرم افزارهایی همچون MySQL, PHP, Apache بتوانند آن ها را به راحتی و بدون هیچ دردسری به صورت اتوماتیک نصب، پیکربندی و یکپارچه سازی کنند . این نرم افزار برای اجرای کدهای php در سیستم شما و به صورت localhost می باشد تا با لوکال نمودن کامپیوتر شخصی خود بتوانند تغییرات خود را قبل از آپلود کردن و تست آن بر روی هاست اصلی ، بر روی کامپیوتر خود تست کنند و این باعث شده تا این نرم افزار یکی از پرکاربرد ترین نرم افزارها برای برنامه نویسان پی اچ پی تبدیل گردد .

ویژگی های نرم افزار Xampp :

– راه اندازی یک وب سرور مجازی لینوکس بر روی کامپیوتر شخصی

– نصب و پیکربندی خودکار MySQL, PHP, Apache و …

– اجرای کدهای  PHP

– حاوی برنامه های بسیار مفید Apache, MySQL, PHP + PEAR, Perl, mod_php, mod_perl, mod_ssl, OpenSSL, phpMyAdmin, Webalizer, Mercury Mail Transport System for Win32 و NetWare Systems v3.32, Ming, FileZilla FTP Server, mcrypt, eAccelerator, SQLite, and WEB-DAV + mod_auth_mysql

نام: Xampp
شرکت سازنده: apache
ورژن: v8.0.0
زبان: انگلسی
فرمت فایل: dmg - exe
پلتفرم: ویندوز - مک - لینوکس
رمز فایل: www.download.ir

Xampp v8.0.0 Mac/Win/Linux

XAMPP is an easy to install Apache distribution containing MariaDB, PHP, and Perl. Just download and start the installer. It's that easy.

لینک دانلود