تبلیغات
تور

Thor-ads

تور باید در نبردی به سبک گلادیاتورها به جنگ دوست قدیمی خود یعنی هالک برود تا از وقوع پایان جهان جلوگیری کند

buttom

تبلیغات
بازی زولا

ZulaAds

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

ZulaCTA

دانلود آرچ مدل Evermotion Archmodels Vol 6

کمپانی Evermotion را میتوان بزرگ ترین منبع در زمینه ی تهیه ی مدل های سه بعدی، بافت ها، و سایر فعالیت های مربوط به گرافیک کامپیوتری دانست. این کمپانی با سایر شرکت های معروف نیز در زمینه ی ساخت فیلم و نرم افزار همکاری می کند و نیازهای کاربران نرم افزار های سه بعدی را با تهیه ی آبجکت ها و صحنه های سه بعدی خود تا حد زیادی برطرف نموده است. محصولات ارزشمند و البته گران قیمت این شرکت شامل کلکسیون مدل های تکی، صحنه های داخلی و خارجی، تصاویر HDRI، تکسچر، ویدئو های آموزشی و … می باشد. بسته های Archmodels این شرکت، حاوی مجموعه ای از آبجکت های سه بعدی و با کیفیت می باشد که برای تجسم سازی های معماری مورد استفاده قرار می گیرند. هدف کمپانی Evermotion رفع نیاز معماران و طراحان دکوراسیون داخلی و کاربران نرم افزار های سه بعدی بوده است تا به جای تمرکز بر روی ساخت آبجکت های مورد نیاز، روی نحوه ی چینش و طراحی محیط آنها متمرکز شوند. مجموعه های Archmodels در نرم افزار های پرطرفدار 3ds Max ، Maya ، Unity3D ، ZBrush ، Cinema 4D ، Unreal Engine و … قابل استفاده می باشد.

Evermotion Archmodels Vol 6 center

در این قسمت برای شما همراهان سایت دانلود فارسی، مجموعه ی 6 ام Evermotion Archmodels را برای دانلود فراهم نموده ایم. این قسمت شامل 115 مدل باکیفیت از تجهیزات حمام و سرویس بهداشتی می باشد که به همراه تکسچر و شیدر و متریال های مربوطه درون فایل فشرده قرار گرفته اند. شما می توانید در ادامه، سایر اطلاعات این مجموعه را مشاهده کنید و تصاویر مربوط به هر مدل را در فایل کاتالوگ تماشا فرمایید.

مشخصات مربوط به Evermotion Archmodels Vol 6 :

فرمت فایل ها : C4D ,MAX

تکسچر و متریال : خیر / خیر

نرم افزار مورد نیاز : Max 2009 یا بالاتر | Cinema 4D R11.5 یا بالاتر

Evermotion Archmodels Vol 6

لینک دانلود