تبلیغات
تبلیغات

دانلود آنتی ویروس Bitdefender Virus Scanner Plus 2019 v3.11 نسخه مک

به روز رسانی :

1397/09/06 نسخه Bitdefender Virus Scanner Plus 2019 v3.11 اضافه شد .
امروزه با زیاد شدن فعالیت های مدام کاربران با کامپیوتر امکان ورود ویروس های مختلف و خطرناک به سیستم عامل ها بسیار وجود دارد که این امر برای هر کاربری بسیار آزار دهنده می باشد . آنتی ویروس Bitdefender Virus Scanner Plus که به تازگی برای کامپیوتر های مکینتاش منتشر شده است می تواند نقش به سزایی در سیستم عامل شما داشته باشد . با استفاده از این نرم افزار می توانید با خیالی آسوده در فضای مجازی به گشت و گذار بپردازید و از بابت فعالیت های ویروسی و ورود برنامه های مخرب به سیستم خود دیگر نگران نخواهید بود . Bitdefender Virus Scanner Plus به طور هوشمندی از قطعات کامپیوتر به ویژه RAM و CPU به شکلی بهینه‌ و مدیریت شده ای استفاده می کند و برای اجرای برنامه های کاربردی مختلف بسیار پر سرعت عمل خواهد کرد . اگر شما یک فایل آلوده دانلود کرده باشد و پست الکترونیکی ویروسی برای شما ارسال شده باشد در این میان نرم افزار Bitdefender Virus Scanner Plus به کمک شما می آید و یک سیستم امن را به شما هدیه خواهد داد . این آنتی ویروس با یک سیستم اسکن قوی و پیشرفته از ورود انواع ویروس های خطرناک به سیستم عامل مک شما جلوگیری خواهد کرد .

Bitdefender - Screen

ویژگی های آنتی ویروس Bitdefender Virus Scanner Plus :اسکن برنامه های در حال اجرا ، اسکن یک مکان و یا اسکن کل سیستم هر زمان که شما انتخاب کنیدجستجو برای نرم افزارهای مخرب حتی در آرشیو– برنده جایزه قدرتمندترین موتور آنتی ویروس بیت دیفندر– دارای یک سیستم اسکنر بسیار قوی برای مقابله با انواع ویروس های خطرناک– به روز رسانی به آخرین نسخه به صورت خودکار– آسان برای استفاده وضعیت امنیتی مستقیم رو به جلوقرنطینه فایل های خطرناک– اسکن عمیق سیستمکشیدن و رها کردن اسکن فایل ها و یا پوشه هاحذف فایل ها و پوشه ها از اسکن (به عنوان مثال زمان پشتیبان گیری ماشین، و غیره)– سازگار با OS X 10.7 or later, 64-bit processor– اسکن برنامه های کاربردی در حال اجرا 

مشخصات نرم افزار Bitdefender Virus Scanner Plus MacOSX :

پلتفرم : Macزبان : انگلیسیشرکت سازنده : Bitdefender

نوع نرم افزار : امنیتی

نوع فایل : Dmg

Bitdefender Virus Scanner Plus 2019 v3.11 - MacOSX

Keep safe! Keep others safe!
Allow Virus Scanner Plus access to the locations you want to scan for threats. Then you analyze them by choosing “System analysis in depth” or simply “Analyze critical locations”. You can also enable continuous analysis for Virus Scanner Plus is running all the time, watching all changes in the locations that granted access. Virus Scanner Plus will detect any infected files that you download or receive email, so your Mac and your friends ‘ computers are safe.


Stay safe and also to others, preventing any spread malware.


Features:
– Award – winning Bitdefender antivirus engines;
– Virus detects both OS X and Windows;
– When Continuous analysis is activated, the application is automatically updated against the latest possible dangers;
– Web Security – Analyzes Web pages you browse and alerts you when you accidentally visit one that is not secure;
– Analysis of critical locations – Quickly scans system areas prone to infections;
– Look for malware even in compressed within several file types files such as pdf, pkg, zip, rar, etc.


Also:
– Easy to use interface;
– Puts quarantine dangerous files;
– System analysis in depth of all locations that the user has granted access;
– Analysis of files and folders with drag and drop;
– Option to exclude files and folders from scanning (eg, backup Time Machine, etc.)


Restrictions:
– The execution in secure environment in App Store means that the application only has access to the locations that the user it has been explicitly granted. Allow access to the entire disk for added protection.
– limited by the privileges of the user running the application Disinfection.
– No memory analyzes programs.

لینک دانلود