دانلود آنتی ویروس BullGuard Internet Security 2019 – win

به روز رسانی :

1398/01/20 نسخه BullGuard Internet Security 2019 اضافه شد.

آنتی ویروس قدرتمند BullGuard Internet Security یکی از بهترین آنتی ویروس های موجود است که قابلیت شناسایی و حذف طیف وسیعی از ویروس ها را دارد. این آنتی ویروس قدرتمند از موتورهای جست و جوی ویروس های پیشرفته ای بهره می برد که موجب از شناسایی و بین بردن تقریبا تمامی ویروس ها از روی سیستم شما خواهد شد. آنتی ویروس BullGuard Internet Security بصورت کاملا فعالانه و با محافظت از کامپیوتر شما در برابر تهدیدات موجود و در حال ایجاد و همچنین ویروس های موجود در محتوای داخل سیستمتان، به محافظت کامل از سیستم شما می پردازد.  اولین ویژگی این نرم افزار که مورد توجه کاربران قرار گرفته است، رابط کاربری آسان آن است. به طوری که کاربران مبتدی ویندوز هم می توانند از امکانات امنیتی نرم افزار به راحتی و به طور کامل بهره مند شوند. فایروال BullGuard به منظور حفاظت کامل از کامپیوتر شخصی شما، به جستجو در میان پست های الکترونیکی، فایل های موجود در هارد دیسک، کوکی ها و حافظه موقت مرورگر، فلش مموری های متصل به Usb  و برنامه های نصب شده توسط کاربر می پردازد. پیشنهاد می کنیم این آنتی ویروس را از دست ندهید.

“این نرم افزار فاقد هرگونه کرک و یا فعال ساز می‌باشد و در حال حاضر تنها راه استفاده قانونی از آن، خرید لایسنس قانونی این نرم افزار می‌باشد”

BullGuard.Internet.Security.center

ویزگی های آنتی ویروس BullGuard Internet Security:

 اسکن کامل لینک ها و صفحات مخرب

قابلیت پشتیبان گیری آنلاین از اطلاعات

رابط کاربری ساده

سازگار با تمامی سیستم ها

قابلیت بهینه سازی کامل سیستم عامل

و …

مشخصات آنتی ویروس BullGuard Internet Security:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : آنتی ویروسنوع فایل : EXE

BullGuard Internet Security 2019 - win

BullGuard won the coveted Gold Malware Protection Award from AV-Comparatives. Constant innovation is central to everything we do ensuring our customers have the best multi-layered protection possible against all types of viruses, malware, ransomware, and all online threats.

لینک دانلود