تبلیغات
کمپین شانس فیلیمو

شانس

شانس دوبار در خونه‌ت رو زده!

شش هفته، شش سفر به جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ و اشتراک رایگان فیلیمو

شانس

تبلیغات
بازی زولا

Zula-banner-ads

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

Zola-signup_ads

دانلود آهنگ و دکلمه خسرو شکیبایی

دانلود آهنگ و دکلمه خسرو شکیبایی از مرگ خسرو شکیببایی ، بازیگر محبوب فیلم های سینمایی وتلویزیونی حدود 5 سال می گذرد. او در فروردین 1323 به دنیا آمد و 28 تیر 1387 درگذشت. به همین مناسبت سایت دانلود فارسی مجموعه دکلمه های ایشان را در مجموعه ای برای دریافت آماده کرده است. این مجموعه شامل 5 آلبوم : نامه ها ، صدای پای آب ، سهراب ، پری خوانی ، حجم سبز و مهربانی است.پوران درخشنده درباره اش می گوید :«خسرو شکیبایی» قبل از اینکه بازیگری درجه یک باشد، انسانی درجه یک بود. انسانی که بازی نکردن را بازی می‌کرد. انسانی که عاشق مردم و از جنس مردم بود. تمام تلاش او این بود که نقش‌هایش شبیه آدم‌های واقعی باشد و بتواند در رنج‌ها و مشقت‌هایشان سهیم باشد و آنها را خوب جلوه دهد و سوال‌های ذهنی شخصیت‌ها را در موقعیت‌های مختلف به بهترین نحو مطرح کند. »

درباره کلمه هایش نیز گفته اند : وقتی دکلمه می‌کرد: «مهربانی را بیاموزیم، فرصت آیینه‌ها در پشت در مانده است…» ناگزیر بودی «مهربانی» را بیاموزی، چون «مهربانی» دیگر کلمه نبود، شوری بود که او با صدایش به جانت می‌ریخت. »

این مجموعه دکلمه از شعرهای  فروغ فرخزاد، سهراب سپهری، سید علی صالحی و محمدرضا عبدالملکیان و.. است .

khosrow-shakibaei.www.Download.ir

 

دانلود آهنگ و دکلمه خسرو شکیباییدانلود آهنگ و دکلمه خسرو شکیبایی با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود