تبلیغات

سریال آقا زاده

تبلیغات

سریال موچین

دانلود آپدیت بازی کامپیوتر World of Warcraft از نسخه 5.3.0 به 5.4.0

بازی کامپیوتر World of Warcraft Mists of Pandaria جهان وارگرفت نسخه پاندارینا یکی از سری بازی های استراتژیک , RPG و تحت شبکه است که توسط کمپانی بزرگ بازی سازی Blizzard Entertainment طراحی شده و در 25 سپتامبر سال 2012 منتشر شده و نظر طرفداران بسیاری را در سرتاسر دنیا به خود جلب کرده است . جالب است بدانید که کمپانی بیلیزارد در هفته اول انتشار بازی 2.7 میلیون نسخه از بازی را فروخت و توانست بسیاری از رکوردها را در آن زمان به نام خود ثبت کند .

قبل از بازی word of warcraft نسخه قبلی آن یعنی warcraft سالیان سال بازی مورد علاقه بیشتر علاقمندان به بازی های استراتژیک بود تا اینکه کمپانی بیلیزارد تصمیم به تغییر بزرگ در سری بازی های وارکرفت گرفت و نسخه جدسد از این بازی را روانه بازار کرد البته شکل و محتویات اصلی بازی تغییر چندانی نکرده ولی با تغییراتی که در گرافیک بازی اعمال کرده اند , محیط بازی را بیش از پیش جذابتر کرده اند . البته دقت داشته باشید که این بازی یکی از بازی های اعتیاد آور است و می تواند تا مدت ها شما را سرگرم کند .

نسخه قبلی بازی برخلاف نسخه جدید که فقط از 2 گروه تشکیل شده از 4 گروه به نام های Undead , ORC , Human و Nightelf تشکیل شده است که هرکدام از آنها دارای ویژگی و قدرت های خارق العاده ای هستند . این بازی به سرعت , دقت و خلاقیت بالایی نیاز دارد و برای اینکه بتوانید بازی خود را بهبود ببخشید , باید از سرعت عمل بالایی برخوردار باشید . از جمله ویژگی های بازی می توان به تنوع در قهرمانان و هیروهای بازی , سربازان , برج ها , سلاح ها و به روزرسانی سلاح ها اشاره کرد .

آپدیت بازی کامپیوتر World of Warcraft از نسخه 5.3.0 به 5.4.0 نیز به تازگی منتشر شده است و یش از ۱۰۰۰۰ سرزمین و داستانهای متفات زیبا و جالب ، شروع دنیا ، معماری و ساخت بناهای زیبای آسیای شرقی به آن اضافه شده است . بازی در منطقه ای به نام  Wandering Isle شروع می شود . پاندا در جنگیدن بدون سلاح و فنون رزمی کنگ فو شناخته شده است . شما هم اکنون می توانید این بازی زیبا را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

ویژگی های بازی :

– گرافیک خیره کننده

– اضافه نمودن نژاد جدیدی به نام پاندارینا

– اضافه شدن آیتم های جدید

– اضافه شدن بیش از ۱۰۰۰۰ سرزمین و داستانهای متفات

– اضافه شدن آیتم های زیادی به Telnet یا Inventory

 

مشخصات بازی :

نام بازی : World of Warcraft : Mists of Pandaria

نام بازی (فارسی) : جهان وارگرفت نسخه پاندارینا

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2012

شرکت سازنده : Blizzard Entertainment

منتشر کننده : Blizzard Entertainment

سبک بازی : استراتژیک و RPG

تصاویری از محیط بازی :

World-of-Warcraft-Mists-of-Pandaria.1.[DownloadWorld-of-Warcraft-Mists-of-Pandaria.2.[DownloadWorld-of-Warcraft-Mists-of-Pandaria.3.[DownloadWorld-of-Warcraft-Mists-of-Pandaria.4.[DownloadWorld-of-Warcraft-Mists-of-Pandaria.5.[Download

حداقل سیستم مورد نیاز :

Operating System Windows XP/Vista/7 with latest service pack

CPU Intel Pentium D or AMD Athlon 64 X2

Video NVIDIA GeForce 6800

Memory 2 GB RAM  ۱ GB Windows XP

Storage 25 GB available hard drive space

Internet Broadband internet connection

 

سیستم پیشنهادی :

Operating System Windows 7 64-bit with latest service pac

CPU Intel Core 2 Duo 2.2 GHz, AMD Athlon 64 X2 2.6GHz or better

Video NVIDIA GeForce 8800 GT or better

Memory 4 GB RAM

Input Multi-button mouse with scroll wheel

 

دانلود آپدیت بازی کامپیوتر World of Warcraft از نسخه 5.3.0 به 5.4.0 با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

سایت اصلی بازی : Mists of Pandaria

لینک دانلود