تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمشین آموزشی Nature Cat

این مجموعه در حول یک شخصیت گربه به نام Fred می باشد یک خیال باف که در فضای باز زندگی می کند . زمانی که خانواده اش یک روز او را تنها می گذارند Fred تبدیل به Nature Cat شده و با کمک سایر حیوانات او وارد یکسری ماجراجویی هایی می شود که به او برا کشف محیط پیرامون کمک بسیاری می کند . در واقع هدف این سریال نیز کشف جهان طبیعی با استفاده از سوژه های انیمیشن می باشد که به کودکان در راه آموزش کمک بسیاری می کند . کارتون گربه طبیعی زیر شاخته مجموعه کارتون های آموزشی شرکت PBS به شمار می رود . فرد گربه ای منحصر به فرد می باشد که هیچ غریزه ای نداشته و سعی می کند از آزمایش حالت های مختلف تجارب خود را زیاد کند . همان گونه که بسیاری ممکن است با این شرکت آشنایی داشته باشند هدف آن ساخت انواع کارتون ها و انیمیشن های آموزشی می باشد که به کودکان در راه آموزش هرچه بهتر کمک می کند .

دانلود انیمشین آموزشی Nature Cat

سایر توضیحات : مجموعه انیمیشن Nature Cat در ژانر آموزشی , ماجراجویی می باشد که از روی کتابی با نام Last Child in the Woods مخصوص کودکان الهام گرفته شده است . این سریال در 25 نوامبر 2015 پخش آن از شبکه PBS Kids آغاز شد . این سریال برای رده سنی 3 تا 8 سال مناسب می باشد . در مجموع چهار شخصیت اصلی به نام های Nature Cat, Hal the Dog, Daisy the Bunny و Squeeks the Mouse در این انیمیشن وجود دارند . همانطور که در این سریال شخصیت ها به گشت و گذار می پردازند از طرفی کودکان را تشویق به دیدن دقیق محیط پیرامون خود می کند .

دانلود انیمشین آموزشی Nature Cat

مشخصات انیمیشن سریالی Nature Cat :

– ژانر : انیمیشن – آموزشی – کارگردان : Todd Hannert , Adam Rudman , David Rudman – استودیوی سازنده : Spiffy Pictures – تاریخ شروع : 2015 – محصول کشور : آمریکا – تعداد مجموعه : 1 – تعداد قسمت : 5 – زبان : انگلیسی – کیفیت نمایش : 720p HDTV – فرمت فایل : MKV – زیر نویس فارسی : ندارد – زیرنویس انگلیسی : ندارد – لینک Wikipedia

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Nature Cat

لینک دانلود