تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمه (Ao No Exorcist (Blue Exorcist با زیرنویس فارسی

به روز رسانی :

1398/12/12 فصل دوم تا قسمت 12 اضافه شد.

Ao No Exorcist انیمه ای است که در آن مشاهده می کنید، دنیایی وجود دارد که شیاطین در آن دنیا زندگی میکنند. دنیای شیاطین و تمامی انسان ها از یکدیگر جدا هستند ولی به وسیله‌ی دروازه ای به هم متصل هستند . هیچ موجودی قادر نیست تا از دنیایی به دنیای دیگه سفر کند ولی تمامی شیاطین ها به وسیله‌ی تسخیر انسان ها، اشیاء و سایر موجودات می توانند به دنیای انسان ها راه پیدا کنند . هر کدام از دنیاها هم اسم خاص خودش را دارد . شیطان برای اینکه در دنیای انسان ها از خودش نماینده داشته باشد از یک زن انسان دو تا بچه به اسم یوکی و رین خلق می کند . این دو کودک بی خبر از همه جا تا 17 سالگی در کلیسا و پیش یک کشیش بزرگ می شوند . اما زمان آن میرسد که شیطان آنها را به خدمت خودش بیاورد و به جهنم برگرداند و برای این کار پدر بچه ها رو مسخ می کند . رین که در حال حاضر همه چیز را فهمیده است سعی می کند دروازه جهنم رو ببند و بعد از مرگ پدرش قسم میخورد تا جن گیر شود و انتقام پدرش را بگیرد.

سایر توضیحات : آسیا قلمروی گهینا، انسان‌ها و قلمروی شیطان‌هاست . دیواری میان این دو قلمرو وجود دارد تا هیچ‌ یک از آنها در حوزه‌ دیگری رسوخ نکنند اما شیاطین که به عناصر مادی دسترسی دارند می توانند به تمامی جهان نفوذ کنند . اما در میان انسان‌ ها کسانی هستند که توانایی قلع‌ و قمع کردن این شیاطین را دارند . این اشخاص جنگیرها هستند . حالا با این وضعیت این‌ بار چه اتفاقاتی در انتظار رین و یوکی هست؟ انیمه سریالی Ao No Exorcist یکی از انیمه های بسیار زیبا در ژانر اکشن ، جادوگری ، علمی تخیلی ، ماجراجویانه ، ماوراء طبیعی می باشد و توسط استودیو مطرح A-1 Pictures در سال 2011 برای عموم عرضه شد .

 
نام: (Ao No Exorcist (Blue Exorcist
شرکت سازنده: A-1 Pictures
تاریخ انتشار: 17 آپریل 2011
زیرنویس: انگلیسی - فارسی
زبان: ژاپنی
ژانر: انیمه - ماجرایی - فانتزی
محصول کشور: ژاپن
کارگردان: Tensai Okamura
نویسنده: Hiro Maruyama
رمز فایل: www.download.ir

(Ao No Exorcist (Blue Exorcist

Humans and demons are two sides of the same coin, as are Assiah and Gehenna, their respective worlds. The only way to travel between the realms is by the means of possession, like in ghost stories. However, Satan, the ruler of Gehenna, cannot find a suitable host to possess and therefore, remains imprisoned in his world. In a desperate attempt to conquer Assiah, he sends his son instead, intending for him to eventually grow into a vessel capable of possession by the demon king.

لینک دانلود