دانلود انیمه سریالی Ao No Exorcist با زیرنویس فارسی (قسمت پایانی اضافه شد)

به روز رسانی :

1395/3/31 - قسمت پایانی اضافه شد .

در دنیای انیمه سریالی Ao No Exorcist دنیایی وجود دارد که شیاطین در آن دنیا زندگی میکنند. دنیای شیاطین و تمامی انسان ها از یکدیگر جدا هستند ولی به وسیله‌ی دروازه ای به هم متصل هستند . هیچ موجودی قادر نیست تا از دنیایی به دنیای دیگه سفر کند ولی تمامی شیاطین ها به وسیله‌ی تسخیر انسان ها، اشیاء و سایر موجودات می توانند به دنیای انسان ها راه پیدا کنند . هر کدام از دنیاها هم اسم خاص خودش را دارد . شیطان برای اینکه در دنیای انسان ها از خودش نماینده داشته باشد از یک زن انسان دو تا بچه به اسم یوکی و رین خلق می کند . این دو کودک بی خبر از همه جا تا 17 سالگی در کلیسا و پیش یک کشیش بزرگ می شوند . اما زمان آن میرسد که شیطان آنها را به خدمت خودش بیاورد و به جهنم برگرداند و برای این کار پدر بچه ها رو مسخ می کند . رین که در حال حاضر همه چیز را فهمیده است سعی می کند دروازه جهنم رو ببند و بعد از مرگ پدرش قسم میخورد تا جن گیر شود و انتقام پدرش را بگیرد.

سایر توضیحات : آسیا قلمروی گهینا، انسان‌ها و قلمروی شیطان‌هاست . دیواری میان این دو قلمرو وجود دارد تا هیچ‌ یک از آنها در حوزه‌ دیگری رسوخ نکنند اما شیاطین که به عناصر مادی دسترسی دارند می توانند به تمامی جهان نفوذ کنند . اما در میان انسان‌ ها کسانی هستند که توانایی قلع‌ و قمع کردن این شیاطین را دارند . این اشخاص جنگیرها هستند . حالا با این وضعیت این‌ بار چه اتفاقاتی در انتظار رین و یوکی هست؟ انیمه سریالی Ao No Exorcist یکی از انیمه های بسیار زیبا در ژانر اکشن ، جادوگری ، علمی تخیلی ، ماجراجویانه ، ماوراء طبیعی می باشد و توسط استودیو مطرح A-1 Pictures در سال 2011 برای عموم عرضه شد .

مشخصات انیمه سریالی Ao No Exorcist :

– ژانر : انیمیشن – اکشن ، جادوگری ، علمی تخیلی ، ماجراجویانه ، ماوراء طبیعی – کارگردان : Tensai Okamura – نویسنده : Hiro Maruyama – شرکت سازنده : A-1 Pictures – محصول کشور : ژاپن – تاریخ انتشار : 17 آپریل 2011 – زبان پخش : ژاپنی – کیفیت نمایش : 720p – 480p – فرمت فایل : MKV – زیرنویس فارسی : دارد – زیرنویس انگلیسی : دارد – پیوند : WIKIPEDIA  

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی درخواست دهید

Ao No Exorcist

لینک دانلود