دانلود انیمیشن آموزشی Rugrats

به روز رسانی :

1398/06/11 لینک های دانلود اضافه شد.

Rugrats یک سریال تلویزیونی خردسال محصول کشور آمریکاست که توسط آرلن کلاسکی، گابار چوپو، و پاول جرمین برای شبکه نیکلودئون ساخته شده است. داستان این انیمیشن سریالی بر روی گروهی از کودکان نوپا به نام های تامی، چوکی، دوقلوهای فیل و لیل، و آنجلیکا متمرکز شده است. زندگی روزمره ی آنها به همراه تجربیاتی که با تخیلات کودکانه به ماجراجویی تبدیل می شود موضوع اصلی این سریال محبوب می باشد. این مجموعه حاوی 10 فصل و 179 اپیزود می باشد که در طی سال های 1990 تا 2006 منتشر گردیده است. الیزابت دیلی، کریستین کواناوگه، نانسی کارترایت، کت سوسی، چریل چیس، تارا استرانگ، کری سامر، جک رایلی، ملانی چارتوف، دیوید دویل، و جو السکی در این سریال به صداپیشگی پرداخته اند.

خلاصه داستان: داستان این سریال در مورد تجربیات کودک یک ساله ی نترس و ماجراجویی به نام تامی پیکلز است که به همراه گروهی از همبازی های خود ماجراهای جالبی را پشت سر می گذارند. چوکی دوست عینکی و مو قرمز تامی است و دو دوقلو به نام های فیل و لیل نیز از دوست های آنها به شمار می روند. آنها بیشتر اوقات خود را در خانه تامی سپری می کنند و زمانی که پدر و مادر او از خانه بیرون می روند، سه پرستار بچه وظیفه مراقبت از آنها را به عهده می گیرند. اما این باعث نمی شوند که تامی و دوستانش دست از خرابکاری و بازیگوشی بردارند.

  
نام: Rugrats
تاریخ انتشار: 1990 - 2006
امتیاز imdb: 7.5
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: ماجراجویی
محصول کشور: آمریکا
فرمت فایل: avi
تهیه کننده: Paul Germain, Gabor Csupo, Arlene Klasky
ستارگان: Elizabeth Daily, Christine Cavanaugh, Nancy Cartwright
رمز فایل: www.download.ir

Rugrats 1990 - 2006

Rugrats is a show about 4 babies, Tommy Pickles, Chuckie Finster, and Phil and Lil Deville. As we see their lives unravel, we get to hear them talk. On the sidelines are Tommy's mean cousin Angelica, their friend Susie Carmichael (same age as Angelica), and everybody's parents.

لینک دانلود