تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمه در جستجوی دلتورا Deltora Quest + زیرنویس و صوت انگلیسی (52 قسمت کامل)

لیف شانزده ساله می پذیرد تا وعده ای را به انجام برساند که پدرش قبل از تولد به او داده است. او به جستجوی بزرگی دست می زند تا هفت گوهر گرانبهای کمربند جادویی دلتورا را پیدا کند. این کمربند تنها چیزی است که می تواند سرزمینشان را از ظلم اهریمن نجات ذهذ. ارباب سایه ها چندین ماه قبل از تولید لیف به سرزمین دلتورا حمله کرده و با کمک جادو و وحشت نگهبانان خاکستری، آنها را به اسارت در آورده است. این کمربند شامل هفت گوهر است؛ یاقوت زرد، نشانه وفاداری، قدرتی دارد که موجودات زنده را با دنیای ارواح پیوند می زند و ذهن را هوشیار و روشن می سازد. یاقون سرخ، نشانه شادی، هنگام بروز خطر کمرنگ می شود، ارواح اهریمنی را دور می کند و پادزهر سم مار است. اوپال، نشانه امید است و بخشی از آینده را نشان می دهد. سنگ لاجورد، سنگ بهشتی، طلسمی قدرمند است. زمرد، نشانه شرافت و در حضور اهریمن کدر می شود. لعل بنفش، نشانه حقیقت و موجب تسکین و آرامش است. الماس، نیز نشانه شرافت و پاکی است و به صاحبش قدرت و شهامت می دهد و در مقابل طاعون یک دوای اعجاب انگیز است. لیف همراه با مردی به نام باردا که زمانی نگهبان قصر بوده است شروع به سفری پر خطر می کنند. طولی نمی کشد که دختری وحشی به نام جازمین نیز به آنها ملحق می شوند و باید در مکان های وحشتناکی به نام های جنگل های سکوت، دریاچه اشک، شهر موش ها، شن های روان، کوهستان وحشت، هزارتوی هیولا و دره گمشدگان به جستجوی این گوهر ها دست بزنند.

سایر توضیحات: کتاب های 8 گانه Deltora Quest یا در جستجوی دلتورا توسط یک نویسنده استرالیایی به نام Jennifer Rowe یا همان Emily Rodda نوشته شده اند. این شخص کتاب های مختلفی برای کودکان و بزرگسالان نوشته است که یکی از عناوین بسیار معروف او Deltora Quest است که در سال 2001 برنده جوایز متعددی شد. نویسنده در ادامه این مجموعه، رمان یه گانه ای به نام سرزمین سایه های دلتورا یا Deltora Shadow Lands نیز نوشته است.

Deltora Quest

مشخصات انیمیشن سینمایی Deltora Quest :

– ژانر : انیمیشن – اکشن – ماجرایی – کارگردان: Mitsuru Hongō – نویسنده : Emily Rodda – شرکت سازنده : Genco – SKY Perfect Well Think – محصول کشور : ژاپن – تاریخ انتشار : 2007 – زبان پخش : انگلیسی – کیفیت نمایش : 480p – فرمت فایل : MKV – زیرنویس فارسی : ندارد – زیرنویس انگلیسی : دارد – پیوند : WIKIPEDIA

Deltora Quest

لینک دانلود