دانلود انیمیشن زیبای The Nightmare Before Christmas دوبله فارسی گلوری

انیمیشن کابوس پیش ار کریسمس محصول سل 1993 آمریکا به کارگردانی Henry Selick و تهیه کنندگی Tim Burton می باشد . از مهم ترین موفقیت های این انیمیشن می توان به کاندید شدن در بخش جلوه های ویژه سال 1994 در اسکار را نام برد . خلاص ای از داستان : شخصیت اصلی این کارتون جک پادشاه کدوتنبل ها است که از شوخی ها و سرگرمی های هالووین خسته شده است و می خواهد که تنوعی در این مراسم ایجاد کند . روزی او به شهر کریسمس وارد می شود و تلاش می کند که با ایده جدیدش همه را به هیجان در آورد . او برای این منظور بابانوئل را می دزدد و خود را به جای او جا می زد و … تصاویری از این انیمیشن :  
The Nightmare Before Christmas
The Nightmare Before Christmas
The Nightmare Before Christmas
The Nightmare Before Christmas
  ژانر : انیمیشن زبان : فارسی – انگلیسی(تغییر زبان از منوی Audio Language < Navigate در نرم‌افزار Media Player Classic) کیفیت :  1080p -720p فرمت پخش : mkv زمان : 76 دقیقه منبع : IMDB  

به‌منظور احترام به شما عزیزان، پرداخت اجباری برای دانلود نسخه دوبله توسط گلوری قبل از دانلود برداشته شده ولی این به معنای رضایت گلوری برای دانلود رایگان آثار و یا پرداخت اختیاری نیست! خواهشمندیم بمنظور حمایت از گلوری، قبل یا پس از دانلود هزینه دوبله را از لینک پرداخت داده شده در سایت، پرداخت نمایید.

  دانلود انیمیشن زیبای The Nightmare Before Christmas با لینک مستقیم از دانلود فارسی
لینک دانلود