تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سریالی Barbie Life in the Dreamhouse

به روز رسانی :

1395/04/02 فصل 6 و 7 اضافه شد .

انیمیشن سریالی Barbie Life in the Dreamhouse از سری انیمیشن های کامپیوتری آنلاین که توسط کمپانی Arc تولید شده است می باشد  که توسط Mattel توزیع شده است . Barbie Life in the Dreamhouse در 11 می 2012 عرضه شده است . در 14 فبریه 2014 Barbie Life in the Dreamhouse به فصل 6 خود رسید . نمایش تلویزیونی آن در سال 2013 از تلویزیون پخش شد . شخصیت اول این انیمیشن دیدنی باربی می باشد . او در یک عمارت بزرگ صورتی رنگ به نام “Dreamhouse” همراه با خواهر خود ، استیسی ، چلسی و حیوانات خانگی خود زندگی می کند . باربی نماد مد است و تا به حال 136 مد در حرفه های مختلف توسط او معرفی شده است .

سایر توضیحات : کاپیتان ، استیسی و چلسی خواهر و برادر باربی که با او در Dreamhouse زندگی می کنند هر یک به چیزهای مختلفی علاقمند هستند . کاپیتان یک نوجوان است که به تکنولوژی و اسباب بازی علاقه دارد . استیسی از ورزش و اسکیت سواری لذت می برد . چلسی یک کودک 6 ساله است که به بازی با حیوانات خانگی و خواهر و برادر خود علاقه دارد . ترزا بهترین دوست باربی است که در نزدیکی Dreamhouse زندگی می کند . او یک آشپز خوب است و عاشق مجلات دارای شایعات می باشد . در انیمیشن Barbie Life in the Dreamhouse که تمام شخصیت های آن عروسک می باشد رفتاری نزدیک به رفتار انسان ها از خود نشان می دهند تا آنجا که بیشتر چیزها را که می خواهند معرفی کنند عروسک باربی آن ها را می سازند و باربی به عنوان وسیله بازی اکثر کودکان دختر استفاده می شود و باربی نشان دهنده انسان های باهوش و شجاع می باشد .

Barbie Life in the Dreamhouse

مشخصات انیمیشن سریالی Barbie Life in the Dreamhouse زندگی باربی در یک خانه رویایی :

نام فیلم انیمیشن : Barbie Life in the Dreamhouseنام فیلم (فارسی) : زندگی باربی در یک خانه رویاییژانر : انیمیشن-کمدی-خانوادگیکمپانی تولید کننده : Arcکارگردان : Eric Fogel و Kallan Kaganکشور سازنده : آمریکازبان : انگلیسیزیرنویس : در صورت انتشار قرار خواهیم داد. تاریخ انتشار : 11 می 2012تعداد فصل ها : 6 فصلفرمت پخش : mp4کیفیت تصویر :720pسایت مرتبط : Wikipedia و IMDb

Barbie Life in the Dreamhouse

لینک دانلود