دانلود انیمه سریالی case closed پرونده بسته شده

case closed در سال 1996 توسط کمپانی TMS Entertainment ساخته شده است ، کارگردانی این فیلم انیمیشن بر عهده Gôshô Aoyama بوده است که یکی از کارگردانان موفق درزمینه ساخت فیلم انیمیشن می باشد و سابقه ساخت فیلم های انیمیشن موفقی چون Meitantei Conan: Movie 20 و Detective Conan: Sunflowers of Inferno را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این فیلم های انیمیشن موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است .

خلاصه داستان : داستان این انیمه سریالی در مورد جیمی کودو Jimmy kudo که یک دانش آموز دبیرستانی است می باشد که به عنوان کارگاه به پلیس برای حل مشکلات و مواردی که با آن در گیر هستند کمک می کند . در این انیمیشن تلاش کودو با همکارای Gin و Vodka که در یک بررسی پی به وجود سندیکا شناخته شده ،متعلق به سازمان سیاه ، و حمله آنها به آنجا را نشان می دهد . ولی عملیات آنها با شکست مواجه می شود و دستگیر می شوند و کودو رامجبور به خوردن سم آزمایشی APTX 4869 می کنند تا بدون بجا گذاشتن مدرک و شواهدی او را بکشند ، ولی بجای کشته شدن ، او تبدیل به کودک می شود و این از عوارض نادر جانبی سم می باشد . در ادامه این سریال نشان می دهد بعد این اتفاق ، Conan Edogawa ، هویت خود را به Jimmy kudo تغییر می دهد تا بتواند پنهان بماند و درباره سازمان سیاه بیشتر بررسی کند .

دانلود انیمیشن سریالی case closed پرونده بسته شده– سایر مشخصات :– کارگردان : Gôshô Aoyama– استودیو سازنده : TMS Entertainment– تاریخ شروع : 8 ژانویه 1996– کیفیت نمایش : 480p– فرمت نمایش : avi– زیر نویس : فارسی تا قسمت 82– پیوند : IMDB
لینک دانلود