تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمیشن سریالی Creature Comforts با دوبله گلوری

انیمیشن سریالی Creature Comforts با دوبله گلوری ، یک انیمیشن کارتونی در سبک کمدی می باشد که در سال 2007 بوسیله شبکه CBS تولید شده است . داستان این سری بر اساس یک انیمیشن کوتاه انگلیسی که در سال 1989 تولید شده نوشته شده است . این فیلم انیمیشن به شما نشان خواهد داد که حیوانات چه احساسی نسبت به زندگی در باغ وحش دارند ، در هر بخش از این انیمیشن شما شاهد خواهید بود که سازندگان این اثر با حیوانات متفاوتی مصاحبه می کنند ، حیواناتی مانند یک گوریل دپرس ، یک پومای برزیلی و یک هیپوپوتاموش تنها بخشی از موجودات جالب و دیدنی حاظر در این فیلم انیمیشن می باشند . در طول این انیمیشن جذاب و دیدنی شما شاهد خواهید بود که حیوانات باغ وحش چگونه نسبت به نداشتن آزادی و فضای شخصی خود معترض می باشند ، خوانواده ای از خرس های قطبی نیز در بخشی از انیمیشن ظاهر خواهند شد و در رابطه با نکات مثبت و منفی زندگی در باغ وحش صحبت خواهند کرد . انیمیشن سریالی Creature Comforts یک فیلم انیمیشن بسیار زیبا در رابطه با زندگی حیوانات در باغ وحش می باشد .

تصاویری از انیمیشن سریالی Creature Comforts با دوبله گلوری

Creature.Comforts.480.1.www.download.ir.mkv_thumbs_[2015.01.12_10.54.09]

مشخصات دیگر :– ژانر : انیمیشن – کمدی – ماجراجویی– کارگردان : Nick Park– شرکت سازنده : CBS– تهیه کننده : Aardman Animations– نویسنده : Rob Moreland– صدا پیشگان : Tom Kenny – Cheryl Hines – Patrick Warburton– محصول کشور : انگلستان– تاریخ انتشار : 2007– مدت زمان : 76 دقیقه– زبان پخش : فارسی – دوبله شرکت گلوری– کیفیت نمایش : 480dvdrip– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد 

به‌منظور احترام به شما عزیزان، پرداخت اجباری برای دانلود نسخه دوبله توسط گلوری قبل از دانلود برداشته شده ولی این به معنای رضایت گلوری برای دانلود رایگان آثار و یا پرداخت اختیاری نیست! خواهشمندیم بمنظور حمایت از گلوری، قبل یا پس از دانلود هزینه دوبله را از لینک پرداخت داده شده در سایت، پرداخت نمایید.

لینک دانلود