تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمیشن سریالی Guardians of the Galaxy نگهبانان کهکشان

به روز رسانی :

1398/09/24 فصل سوم اضافه شد.

Guardians of the Galaxy نگهبانان کهکشان نام انیمیشن سریالی است که که بر اساس داستان های  Marvel Comics و توسط تیمی با همین نام در سال 2015 ساخته شده است . تهیه کننده این انیمیشن را Marvel Television و Marvel Animation برعهده داشته اند .  کارگردانی این فیلم انیمیشن را Leo Riley و James Yang برعهده داشته اند  که یکی از کارگردانان موفق در زمینه ساخت فیلم های انیمیشن می باشد و سابقه ساخت فیلم های انیمیشن موفقی چون Iron Man and Captain America و Iron Man & Hulk در کارنامه هنریشان به چشم می خورد .

خلاصه داستان : داستان Guardians of the Galaxy که اقتباسی از فیلم سینمایی با همین نام که در سال 2014 اکران شد را روایت می کند . در این انیمیشن شخصیت های Star-Lord , Gamora , Drax the Destroyer , Rocket Raccoon و Groot حضور دارند که ماجراهایی هیجان انگیز را رقم میزنند . در داخل دانه کیهانی , یک سلاح قدرتمند وجود دارد که قادر است جهانی جدیدی را به وجود آورد . نگهبانان کهکشان باید قبل از آنکه Thanos و یا هر شخص دیگری , آن دانه را پیدا کرده و از بین ببرند زیرا ممکن است قدرت این دانه , حیات جهان را به مخاطره اندازد .

نام: Guardians of the Galaxy
امتیاز imdb: 7.4
کیفیت: 720-1080
زیرنویس: دارد
زبان: انگلیسی
ژانر: اکشن
فرمت فایل: MP4
کارگردان: Leo Riley - James Yang
نویسنده: Henry Gilroy
تاریخ پخش: 2015
رمز فایل: www.download.ir

Guardians of the Galaxy TV Series - 720p

Marvel was rumored to be considering a new animated series with another Spider-Man show or a Guardians of the Galaxy show. The appearances of the Guardians of the Galaxy in Avengers Assemble and Ultimate Spider-Man were supposed to be test runs for their own show. Screenrant.com.com indicated in January 2014 that the Guardians of the Galaxy series was selected for development.

لینک دانلود