تبلیغات
تبلیغات

انیمیشن پونی کوچولوی من My Little Pony Friendship Is Magic

به روز رسانی :

1398/05/23 فصل 9 قسمت 26 اضافه شد.
My Little Pony Friendship Is Magic یک انیمیشن کارتونی می باشد که در سال 2010 توسط کمپانی DHX Media ساخته شده است . کارگردانی این فیلم انیمیشن بر عهده Lauren Faust بوده است که یکی از کارگردانان موفق در زمینه ساخت فیلم انیمیشن می باشد و سابقه ساخت فیلم های انیمیشن موفقی چون The Powerpuff Girls و My Little Pony را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این فیلم های انیمیشن موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است .

خلاصه داستان : داستان این این انیمیشن در مورد اسب تک شاخی میباشد که به همراه دوستان دیگر خود در شهر زندگی میکنند . pony Twilight نام شخصیت اصلی این انیمیشن می باشد . در سرزمین Equestria اسب شاخ داری به نام  Twilight Sparkle زندگی میکند . این اسب دوستداشتنی توسط شاهزاده خانم میلیسیا آموزش دیده است . او درصدد است تا مسوول برگزاری جشن خانواده سلطنتی باشد و در این مسیر باید با خطرات مختلف دست و پنجه نرم کند و بتواند این جشن را به بهترین نحو ممکن به پایان برساند . اسب دوستداشتنی قصه ما متوجه میشود که وجود سحر و جادیی عجیب در شهر ممکن است بهمردم حاضی در شهر آسیب برساند و باعث کشته شدن مردم شود .

 
نام: My Little Pony Friendship Is Magic
شرکت سازنده: Allspark Animation, DHX Media, Hasbro Studios
کیفیت: 480p - 720p - 1080p
زیرنویس: دارد
زبان: انگلیسی
ژانر: انیمیشن - ماجرایی - کمدی
مدت زمان پخش: 22 دقیقه
محصول کشور: آمریکا - کانادا
کارگردان: Jim Miller
تهیه کننده: Lauren Faust
نویسنده: Natasha Levinger
ستارگان: Ashleigh Ball, Tabitha St. Germain, Tara Strong
رمز فایل: www.download.ir

My Little Pony Friendship Is Magic


In the land of Equestria, a precocious but introverted bookworm named Twilight Sparkle is the personal protégé of its ruler, Princess Celestia. Sent to Ponyville to oversee a celebration, Twilight faces the return of a menace she feared and defeats it with the power of friendship she discovers with some locals. Now charged to learn more, Twilight and her new friends face life's challenges from personal problems to grave threats to the land with a growing appreciation of the friendship they share and the magic it makes possible.لینک دانلود