دانلود انیمیشن سریالی simon’s cat

به روز رسانی :

1397/07/24 قسمت 61 تا 85 اضافه شد .

انیمیشنی با داستان های بسیار جذاب و دیدنی و سرشار از قصه های آموزشی و خلاقانه.«سایمن» (Simon) پسر جوانی است که گربه‌ای بازیگوش دارد؛ گربه‌ای ناقلا که از هر لحظه برای شیطنت استفاده می‌کند. یک روز صبح زود، سایمن غرق خوابی شیرین است که گربۀ داستان احساس گرسنگی می‌کند. او تصمیم می‌گیرد صاحب خود را از خواب بیدار کند تا صبحانه‌ای فراهم گردد. اما گربۀ بازیگوشِ ما روشی ناجوانمردانه برای بیدار کردن سایمن بیچاره انتخاب می‌کند؛ روشی غیرمتعارف و البته دردناک…

انیمیشن کوتاه «گربۀ سایمن – بیدار شو» اثر هنرمندی بریتانیایی به نام «سایمن توفیلد» است. این انیمیشن اولین بار در سال 2007 میلادی در فضای مجازی (اینترنت) منتشر شد و مخاطبان فراوانی پیدا کرد. البته عنوان اصلی این اثر «Simon’s Cat- Cat-man-do» بود که بیشتر در فضای مجازی با عنوان «Simon’s Cat- Wake Up» (گربۀ سایمن- بیدار شو) مطرح شد. به دنبال استقبال حیرت‌انگیز مخاطبان، آقای توفیلد به فکر ساخت قسمتهایی دیگر از ماجراجویی‌های گربۀ سایمن افتاد. در حال حاضر، قسمتهای متعددی از ماجراهای گربۀ سایمن در فضای مجازی منتشر شده است.

در سال 2009 میلادی، ماجراهای گربۀ سایمن وارد فاز جدیدی شد. در این سال اولین شماره از کتابهای مصور گربۀ سایمن به چاپ رسید. با گذشت زمان، انتشار کتابها و انیمیشنهای گربۀ سایمن ادامه یافت تا محبوبیت این گربۀ بامزۀ کارتونی هر چه بیشتر گردد.

simons cat - screen

اطلاعات انیمیشن سینمایی simon’s cat :

+ کارگردان : Simon Tofield

+ نویسنده : Simon Tofield

+ صداپیشگان : Simon Tofield

+ محصول کمپانی : Simon’s Cat Ltd

+ ساخت کشور : United Kingdom

+ ژانر : Animation | Comedy

+ سال تولید : 4 March 2008

+ تعداد  قسمت ها : 85 قسمت

+ زیرنویس : ندارد

+ نمرات : IMDb 8.2/10

لینک دانلود