تبلیغات

سریال آقا زاده

تبلیغات

سریال موچین

دانلود انیمیشن سریالی Teenage Mutant Ninja Turtles 2012 با زیرنویس فارسی

Teenage mutant ninja turtles در سال 2012 توسط کمپانی Nickelodeon Animation Studios ساخته شده است . کارگردانی این فیلم انیمیشن بر عهده Kevin Eastman بوده است که یکی از کارگردانان موفق درزمینه ساخت فیلم انیمیشن می باشد و سابقه ساخت فیلم های انیمیشن موفقی چون League:Half-Shell Heroes: Blast to the Past و Teenage Mutant Ninja Turtles را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این فیلم های انیمیشن موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است .

خلاصه داستان : چهار لاکپشت کوچک که دوستان یکدیگر می باشند و از کودکی در کنار هم بزرگ شده اند ، در برخورد با موجودات بیگانه تبدیل به چهار لاکپشت انسان نما می شوند و پس از اینکه با یک استاد هنرهای رزمی آشنا می شوند تصمیم می گیرند که از فاضلاب محل زندگی خود خارج شوند و با دشمنان شهر خود به مبارزه بپردازند و شهروندان شهر خود را از آزار این افراد رها کنند .

دانلود انیمیشن سریالی Teenage mutant ninja turtles لاک پشتهای نینجا سایر مشخصات : – ژانر : انیمیشن ماجرایی-اکشن-کمدی – شرکت سازنده : Nickelodeon Animation Studios – کارگردان : Kevin Eastman – تاریخ انتشار : 2012 – محصول کشور : ایالات متحده – زبان فیلم : انگلیسی – زیرنویس فارسی : دارد – پیوند : IMDB
لینک دانلود