تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سریالی Teenage Mutant Ninja Turtles 2012 با زیرنویس فارسی

Teenage mutant ninja turtles در سال 2012 توسط کمپانی Nickelodeon Animation Studios ساخته شده است . کارگردانی این فیلم انیمیشن بر عهده Kevin Eastman بوده است که یکی از کارگردانان موفق درزمینه ساخت فیلم انیمیشن می باشد و سابقه ساخت فیلم های انیمیشن موفقی چون League:Half-Shell Heroes: Blast to the Past و Teenage Mutant Ninja Turtles را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این فیلم های انیمیشن موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است .

خلاصه داستان : چهار لاکپشت کوچک که دوستان یکدیگر می باشند و از کودکی در کنار هم بزرگ شده اند ، در برخورد با موجودات بیگانه تبدیل به چهار لاکپشت انسان نما می شوند و پس از اینکه با یک استاد هنرهای رزمی آشنا می شوند تصمیم می گیرند که از فاضلاب محل زندگی خود خارج شوند و با دشمنان شهر خود به مبارزه بپردازند و شهروندان شهر خود را از آزار این افراد رها کنند .

دانلود انیمیشن سریالی Teenage mutant ninja turtles لاک پشتهای نینجا سایر مشخصات :– ژانر : انیمیشن ماجرایی-اکشن-کمدی– شرکت سازنده : Nickelodeon Animation Studios– کارگردان : Kevin Eastman– تاریخ انتشار : 2012– محصول کشور : ایالات متحده– زبان فیلم : انگلیسی– زیرنویس فارسی : دارد– پیوند : IMDB
لینک دانلود